دسته‌بندی نشده · آوریل 27, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم | اباصلت نوراللهی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجمآیا شما هم باور دارید که می‌توان، با آموزش و تمرین، هوش را تقویت کرد؟ کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم شامل تمرین‌هایی برای تقویت هوش‌های چندگانه و همچنین بالا بردن قدرت تمرکز و حافظه برای دانش‌آموزان مقطع پنجم ابتدایی است.

درباره‌ی کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم:

تا چندین سال پیش، مردم معتقد بودند که توانایی‌های ذهنی، مانند هوش، تغییرپذیر نیست و اگر کسی باهوش به دنیا نیاید، نمی‌تواند با تمرین هوش خود را تقویت کند. به عبارت دیگر، آن‌ها معتقد بودند که قدرت ذهنی امری ارثی است که ما در هنگام تولد آن را همراه خود داریم. اما امروزه دیگر به ما ثابت شده است که هوش را هم می‌توان مانند سایر توانایی‌ها با تمرین تقویت کرد.

علاوه بر این، امروزه تعریف هوش هم گسترش پیدا کرده است. در گذشته، مردم فقط کسانی را باهوش می‌دانستند که در درس ریاضی قوی بودند. اما امروزه ما دیگر می‌توانیم، علاوه بر هوش منطقی _ ریاضی، از هوش کلامی، موسیقیایی، جنبشی، درون‌فردی و… نیز نام ببریم. حالا، مجموعه‌کتاب‌های هوش مالتیپل قرار است به کودکان در تقویت هشت نوع هوش و همچنین قدرت تمرکز و حافظه یاری برسانند.

کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم برای مخاطبان مقطع پنجم ابتدایی تهیه شده است و قصد دارد با تمرین‌هایی جذاب به کودکان در تقویت مهارت‌هایشان کمک کند.

حواستان باشد که اگر نتوانستید خودتان به پاسخ درست برسید، می‌توانید به کمک پاسخ‌های تشریحی جواب درست را یاد بگیرید و به این شکل نیز مهارت‌های خود را تقویت کنید.

کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر مناسب تقویت هوش‌های چندگانه‌ی دانش‌آموزان مقطع پنجم ابتدایی است.
فهرست مطالب کتابفصل اول: هوش تصویری
بخش 1: ارتباط بین شکل‌ها
بخش 2: الگویابی تصویری
بخش 3: هوش تجسمی
بخش 4: شکل‌های 3بعدی
پاسخ‌های تشریحی
فصل دوم: هوش محاسباتی
بخش 1: ارتباط بین اعداد
بخش 2: ارتباط اعداد بین شکل‌ها
بخش 3: حل مسئله
پاسخ تشریحی
فصل سوم: هوش کلامی
بخش 1: درک مطلب
بخش 2: استدلال و منطق
پاسخ‌های تشریحی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان پنجم | اباصلت نوراللهی | انتشارات خیلی سبز