دسته‌بندی نشده · می 29, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهم | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهمکتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهم نوشته‌ی نیما سپهری، مهدی براتی و یاسر عبداللهی با ارائه درس‌نامه‌های مختصر و مفید، سوالات تستی و پاسخ‌نامه‌های کامل کمک می‌کند تا آموخته‌هایتان از این درس را بسنجید و در نتیجه به یادگیری عمیق‌تری دست پیدا کنید.

درباره کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهم:

کتابی که پیش رو دارید یکی از کامل‌ترین منابع انتشارات خیلی سبز برای درس شیمی است که با استفاده از تصاویر متنوع و ماهرانه، تست زدن را به عملی خوشایند تبدیل می‌کند و باعث می‌شود با علاقه و اشتیاق بیشتری به مرور این درس بپردازید. وجود درس‌نامه، تست و پاسخ‌نامه در هر فصل، کتاب‌های انتشارات خیلی سبز را به اثری ایده‌آل برای دانش‌آموزان کنکوری تبدیل می‌کند چون می‌توانند بدون مراجعه به کتاب درسی، مشکلات خود را شناسایی کنند و نکاتی که زمان تدریس یا مطالعه نادیده گرفته شده‌اند را یاد بگیرند.

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهم مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به دانش‌آموزان سال سوم رشته تجربی و ریاضی پیشنهاد می‌شود.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)
فهرست مطالب کتابفصل 1: مولکول‌های در خدمت تندرستی
فصل 2: آسایش و رفاه درسایه شیمی
فصل 3: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
فصل 4: شیمی، راهی به سوی آینده روشن‌تر
ضمیمه
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی 3 – دوازدهم | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبز