دسته‌بندی نشده · می 29, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای تاریخ جامع – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – رشته انسانی | عارف گلیوری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای تاریخ جامع – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – رشته انسانیکتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای تاریخ جامع – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – رشته انسانی از عارف گلیوری و مبین غلامی نژاد، یکی از لذت‌بخش‌ترین کتاب‌های تست این درس است که با سوالات پرتکرار و دقیق، پاسخنامه‌های مفید و درسنامه‌های جذابش می‌تواند به شما در کسب درصدی بالا از درس تاریخ کمک کند.

درباره کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای تاریخ جامع – رشته انسانی (دهم، یازدهم، دوازدهم):

معلم‌ها و دانش‌آموزان معمولا درباره موضوعات بسیاری با همدیگر موافق نیستند و درس تاریخ همیشه در صدر این اختلاف‌نظرهاست! به نظر نوجوانان پرانرژی هیچ درسی خسته‌کننده‌تر از شنیدن سالروز وقایع بزرگ و حمله به کشورها نیست و شاید هم حق با آن‌ها باشد. اما این اختلاف عقیده در بیشتر مواقع به شیوه تالیف کتاب‌ها برمی‌گردد، نه موضوع درس.

اگر شما هم جزء گروهی هستید که از خواندن درس تاریخ می‌ترسید و حتی سراغش هم نمی‌روید، ما کتابی که انتشارات خیلی سبز برای این درس تالیف کرده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تصاویر جذاب، نمودارها و دیاگرام‌ها، زبان طنز و صمیمی، پرهیز از تکرار نکات کم اهمیت و دربرگرفتن کتاب‌های تاریخ تمام پایه‌های علوم انسانی، دلایلی هستند که مطالعه این اثر را لذت‌بخش می‌کنند و باعث می‌شوند روزهای تست درس تاریخ، به لحظه‌هایی پر از خنده و نشاط تبدیل شوند!

شایان ذکر است که مجموعه کتاب‌های پرسش‌های چهارگزینه‌ای جامع، گروهی از آثار انتشارات خیلی سبز هستند که مطالب یک درس را در تمام پایه‌های تحصیلی پوشش می‌دهند و می‌توان از آن‌ها برای جمع‌بندی پایانی دوران کنکور استفاده کرد.

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای تاریخ جامع – رشته انسانی (دهم، یازدهم، دوازدهم) مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم علوم انسانی مخاطبان اصلی این کتاب هستند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید).
فهرست مطالب کتابدرس‌نامه تاریخ دهم
درس‌نامه تاریخ یازدهم
درس‌نامه تاریخ دوازدهم
پرسش‌های چهارگزینه‌ای دهم
پرسش‌های چهارگزینه‌ای یازدهم
پرسش‌های چهارگزینه‌ای دوازدهم
آزمون‌ها
پاسخنامه تشریحی
خلاصه درس‌ها
تصاویر
پاسخنامه کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای تاریخ جامع – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – رشته انسانی | عارف گلیوری | انتشارات خیلی سبز