دسته‌بندی نشده · ژوئن 3, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب پسر عزیزم… | جیسون روزنتال | انتشارات پرتقالمعرفی کتاب پسر عزیزم…اگر می‌خواهید فرزندانی حرف‌گوش‌کن داشته باشید، نصیحتشان نکنید. کتاب پسر عزیزم… نوشته‌ی جیسون و پاریس روزنتال، دقیقاً همین را می‌گوید. جملاتی انگیزه‌بخش و مفید از سوی والدین، که نه در قالب پند و اندرز، بلکه دوستانه و همدلانه به پسرها گفته می‌شود. گفتنی‌ست این کتاب از پرفروش‌‌ترین‌های نیویورک تایمز در سال 2019 بوده است.

درباره کتاب پسر عزیزم…:

همیشه لحن دوستانه و محبت‌آمیز از لحن نصیحتگر و محکم تاثیرگذارتر بوده، خاطرات خودمان را به خاطر بیاورید؛ چه زمان‌هایی بیشتر به حرف دیگران گوش دادیم؟ وقتیکه مثل یک دوست حرفشان را به ما زده‌اند.

همین مسئله ظاهراً کوچک محتوای کتاب پسر عزیزم… (Dear Boy) را تشکیل می‌دهد. این کتاب شامل جملاتی انگیزه‌بخش و مهم است که پدر و مادرهای فهمیده و بالغ به پسرهایشان می‌گویند. نه در قالب نصیحت و با لحن دستوری، بلکه بسیار دوستانه و صمیمی. به‌طور مثال از پسرها می‌خواهند خودشان را باور کنند، سراغ بازی‌های موردعلاقه‌شان بروند، جوانمردانه بازی کنند و با دخترها دوست باشند.

نویسنده‌های کتاب، جیسون روزنتال (Jason B. Rosenthal) و پاریس روزنتال (Paris Rosenthal) کتاب پسر عزیزم… را بعد از کتاب دختر عزیزم… نوشتند. کتاب «دختر عزیزم…» را پاریس روزنتال با مادرش نوشته بود و پس از فوت مادر، این کتاب را با یاری پدرش نوشت.

در نکوداشت کتاب پسر عزیزم…:

– بزرگ کردن و پرورش انسان‌های کوچک، صرف‌نظر از جنسیت، کار دشواری است. این یادآور نکته مهمی‌ست: عشق باید همیشه وجود داشته باشد. (Kirkus Reviews)

کتاب پسر عزیزم… مناسب چه کسانی است؟

پسربچه‌های 3 تا 7 سال مخاطبان اصلی کتاب پسر عزیزم… هستند. همچنین خواندن این کتاب را به همه‌ی والدینی که فرزند پسر دارند توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب پسر عزیزم… می‌خوانیم:

پسر عزیزم،
شاید بعضی وقت‌ها دوست داشته باشی با کامیون بازی کنی.
بعضی وقت‌ها هم شاید دلت بخواهد با عروسک بازی کنی.
و وقت‌های دیگر هم شاید بخواهی با هردوی آن‌ها بازی کنی!

پسر عزیزم،
این نکته یادت نرود:
ساز زدن خیلی زیباست!
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب پسر عزیزم… | جیسون روزنتال | انتشارات پرتقال