دسته‌بندی نشده · می 24, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز

[ad_1]

معرفی کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال)با از سر گذراندن 38 آزمون، با خیال راحت، به استقبال کنکور سراسری بروید! کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال) شامل کنکورهای سراسری سال‌های قبل و 7 آزمون تألیفی است که بنا دارند داوطلبان رشته‌ی تجربی و ریاضی را در دوران آمادگی برای کنکور یاری کنند. کتاب حاضر از انتشارات خیلی سبز است و جلد دیگری نیز دارد که شامل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی این پرسش‌هاست.

درباره‌ی کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال):

زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، فرهنگ و معارف اسلامی، و زبان انگلیسی. درس‌های عمومی رشته‌ی تجربی و ریاضی شامل این درس‌هاست. اگر در هر یک از این دروس‌ احساس ضعف می‌کنید، نگران نباشید، چون کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سؤال) از انتشارات خیلی سبز بنا دارد با نمونه‌سؤال‌های کنکورهای سال‌های گذشته و چندین آزمون تألیفی شما را برای این آزمون آماده کند.

کتاب حاضر شامل این موارد است: آزمون تألیفی، آزمون کنکورهای سراسری سال‌های قبل، و آزمون سال‌های جدید. تمامی این آزمون‌ها با نظام جدید مطابقت یافته‌اند و مناسب داوطلبان رشته‌ی ریاضی و تجربی هستند.

کتاب پیش رو دارای پاسخ‌نامه‌ی کلیدی است اما این مجموعه‌ی انتشارات خیلی سبز جلد دیگری نیز دارد که پاسخ‌نامه‌ی تشریحی این آزمون‌ها را در بر می‌گیرد و به داوطلبان کمک می‌کند تا از خود ارزیابی دقیقی داشته باشند و نقاط قوت و ضعفشان را بشناسند.

کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال) برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر مناسب کلیه‌ی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری تجربی و ریاضی است.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور درس‌های عمومی رشته تجربی و ریاضی (جلد سوال) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز