دسته‌بندی نشده · ژوئن 22, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز

[ad_1]

معرفی کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ)اگر می‌خواهید در ماراتن کنکور سراسری برنده باشید، بهترین کار این است که آزمون‌هایتان را تحلیل و اشتباهات پرتکرار خود را بررسی کنید. کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) پاسخ‌نامه تشریحی آزمون‌هایی است که در کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد سوال) منتشر شده است و شما را برای ارزیابی علمی خودتان آماده می‌کند.

درباره کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ)

شرکت در آزمون‌های آمادگی پیش از کنکور یکی از ضروری‌ترین کارهایی است که شما را برای موفقیت در کنکور سراسری آماده می‌کند. اما چیزی که اهمیت این آزمون‌ها را بالاتر می‌برد، بررسی پاسخنامه تشریحی و رفع اشکالات است.

کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) از مجموعه کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که آزمون‌های خود را با ریز جزییات پاسخ‌های آن بررسی و رفع اشکال کنید. با داشتن این کتاب می‌توانید دلایل پاسخ اشتباه خود را پیدا کرده و شیوه درست پاسخ‌دهی به سوالات را به خاطر بسپارید.

بهتر است بدانید تمام 12 کنکوری که از سال 1395 تا 1400 در کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد سوال) وجود دارد، کاملا با دروس نظام جدید مطابقت داده شده است. بنابراین همه پاسخ‌های تشریحی موجود در کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) نیز به‌روز شده و طبق دروس نظام جدید ارائه شده است.

کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای همه داوطلبان شرکت در کنکور سراسری علوم انسانی مفید و کاربردی است.

لطفاً در نظر داشته باشید که این کتاب صرفاً شامل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است و پرسش‌ها در کتاب دیگری با عنوان «چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال)» آمده‌اند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته انسانی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز