دسته‌بندی نشده · ژوئن 22, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ)با شرکت در 12 آزمون کنکور سراسری یکی از برترین‌های کنکور باشید! کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ) پاسخ‌نامه تشریحی کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد سوال) است که بهترین منبع برای ارزیابی و تحلیل آزمون‌ها به‌شمار می‌رود و به‌طور کامل کار رفع اشکال را برای شما انجام می‌دهد.

درباره کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ)

تقریبا همه آن‌هایی که برای شرکت در کنکور و ورود به دانشگاه تلاش می‌کنند، دوست دارند بهترین نتیجه را بگیرند. رسیدن به این هدف نیازمند تمرین و تکرار بسیار و شرکت در شبه‌آزمون‌های کنکور دارد تا داوطلبان بتوانند همه مطالب را به‌خوبی و با جزییات به خاطر بسپارند.

کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ) خیلی سبز پاسخ‌نامه تشریحی جلد سوال کتاب چند کنکور تجربی است که پاسخ همه سوالات آزمون‌ها را از سال 1395 تا 1400، در برمی‌گیرد. با داشتن این کتاب امکان ارزیابی علمی برای شما فراهم می‌شود و می‌توانید اشکالات پرتکرار خود را یادداشت کرده و شکل صحیح آن‌ها به خاطر بسپارید و درنهایت نتیجه دلخواهتان را در کنکور بگیرید.

کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ) برای چه کسانی مناسب است؟

همه داوطلبان کنکور سراسری تجربی می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

لطفاً در نظر داشته باشید که این کتاب صرفاً شامل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است و پرسش‌ها در کتاب دیگری با عنوان «چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال)» آمده‌اند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته تجربی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز