دسته‌بندی نشده · ژوئن 3, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) | عصمت زنگنه | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهرانمعرفی کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری)آیا برای انجام محاسبات مالی به کمک نیاز دارید؟ عصمت زنگنه در کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) تمام آنچه را که باید درباره این برنامه بدانید به شما آموزش می‌دهد و با مطرح کردن پرسش‌ها و تمرینات مختلف، شما را برای انجام عملی آماده می‌کند.

درباره کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری):

اثری که پیش رو دارید حاصل تجربه عصمت زنگنه در زمینه کار و تدریس نرم‌افزارهای آفیس است که با زبانی ساده نکات مهم و کاربردی این برنامه را به شما آموزش می‌دهد. محتوای کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) را می‌توان در سه بخش دسته‌بندی کرد: اول انجام فعالیت‌های مالی حسابداران مانند سند زدن، تهیه صورت‌های مالی، تهیه مغایرت بانکی، انبارگردانی و تهیه لیست حقوق و دستمزد. دوم انجام محاسبات مالی توسط توابع مالی و تحلیل داده‌های مالی (pivot و seek goal) و در نهایت پروژه‌های مختلفی که آموخته‌هایتان را به چالش کشیده و این کتاب را به یک کارگاه جامع مالی تبدیل می‌کنند.

اگر در حیطه حسابداری مشغول به کار هستید اما تجربه کمی در اکسل دارید، با کمک کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) یا Excel Pictorial Learning in Accounting می‌توانید به راحتی کار با این نرم‌افزار را آموخته و با ذهنی آسوده به وظایف کاری خود پردازید.

کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) مناسب چه کسانی است؟

حسابداران یا افرادی که قصد ورود به حوزه حسابداری را دارند از مطالعه این اثر سود خواهند برد.

در بخشی از کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) می‌خوانیم:

متداول‌ترین کاربرد اکسل اجرای محاسبات مالی است. بسیاری از کاربران اکسل تصمیمات مالی خود را بر پایه تحلیل‌های بدست آمده از صفحات کاری آن اتخاذ می‌کنند. این تصمیمات گاهی ساده و گاهی پیچیده است. این فصل به محاسبات پایه مالی می‌پردازد محاسباتی که در عین پیچیدگی به راحتی بوسیله اکسل قابل انجام می‌باشند.

تابع در اکسل فرمول از پیش تعریف شده‌ای است که عملیات ریاضی را انجام داده یا اطلاعات مشخص شده در فرمول را بر می‌گرداند. تابع در واقع همان فرمول از پیش تعبیه شده توسط اکسل است. یک تابع همراه با آرگومان‌های مربوط به آن است همانند فرمول‌ها توابع نیز در اکسل با علامت مساوی (=) شروع می‌شوند. هر آرگومان تابع می‌توانند شامل عدد متن یک رشته یک مقدار منطقی آدرس سلول یا سلول‌ها یا اسامی کارمندان باشد که به هر مقدار قبلی رجوع داده شود.
فهرست مطالب کتابفصل اول: الفبای اکسل
فصل دوم: ساخت فرمول‌هایی برای امور مالی (توابع مالی)
فصل سوم: سند زدن در اکسل
فصل چهارم: محاسبه حقوق و دستمزد در صفحه گسترده
فصل پنجم: صورت‌های مالی پویا در اکسل
فصل ششم: جدول پاشنه‌ای و تحلیل داده‌ها
فصل هفتم: نمودارها
فصل هشتم: کاربردهای مختلف IF
فصل نهم: مدل‌سازی صورت مغایرت بانکی
فصل دهم: انبارداری توسط اکسل
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب کاربرد اکسل در حسابداری (آموزش تصویری) | عصمت زنگنه | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران