دسته‌بندی نشده · فوریه 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب یوگای قورباغه‌ای | نورا کارپنتر | انتشارات پرتقالمعرفی کتاب یوگای قورباغه‌اینورا کارپنتر در کتاب یوگای قورباغه‌ای به کودکان یاد می‌دهد چطور با انجام حرکات یوگا حال خودشان را بهتر کنند. یک راهنمای تصویری جذاب که حتی والدین هم آن را دوست خواهند داشت!

درباره کتاب یوگای قورباغه‌ای:

قهرمان این قصه بعضی روزها سرحال نیست. در این روزها او با اخم بیدار می‌شود و حتی با کش‌وقوس هم نمی‌تواند خستگی را از بدنش بیرون کند. بقیه قورباغه‌ها در این شرایط یک گوشه می‌نشینند و فقط غور غور می‌کنند، اما قورباغه قصه ما راهی برای سرحال آوردن خودش بلد است: یوگا!

قورباغه هروقت احساس اضطراب می‌کند یا می‌خواهد حال بهتری داشته باشد، سراغ یوگا می‌رود. اول حرکت کوه، بعد صندلی و بعد ستاره. حرکت بعدی هلال ماه است که باید دست‌هایتان را بالا ببرید و به یک طرف خم شوید. بعد از آن نوبت درخت و زرافه است… چی؟ می‌پرسید یک قورباغه چطور می‌تواند شبیه زرافه شود؟ خب، این یک راز است. اما قورباغه قصه دوست دارد آن را به شما بگوید چون می‌داند چطور به بچه‌های نگران یا بی‌حوصله کمک کند. اگر شما هم می‌خواهید این حرکت‌های جالب را یاد بگیرید، حتماً کتاب یوگای قورباغه‌ای (Yoga Frog) را بخوانید!

نکوداشت‌های کتاب یوگای قورباغه‌ای:

– کارپنتر با جمله‌هایی کوتاه و واضح به کودکان یاد می دهد چگونه حرکات یوگا را انجام دهد. کتابی با نقاشی‌های زیبا و رنگ‌های آرام که تمرکز و آرامش کودک را بالا می‌برد. (Publishers Weekly)
– کتابی جذاب و متفاوت که باید به قفسه کتاب کودکتان اضافه کنید. (پایگاه جامع ادبیات کودکان CLDC)

کتاب یوگای قورباغه‌ای مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مصور برای کودکان 3 تا 7 سال نوشته و طراحی شده است. انجام حرکات کتاب یوگای قورباغه‌ای به بهبود سلامت جسمی و روانی کودک کمک می‌کند و انتخابی مناسب برای والدینی است که می‌خواهند فعالیتی مشترک با فرزند خود انجام دهند.

با نورا کارپنتر بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ای آمریکایی که علاوه بر تحصیل در رشته ادبیات کودک، مربی یوگا هم هست. نورا کارپنتر (Nora Carpenter) توانست برای تألیف کتاب «لبه هر چیزی» در سال 2021، جایزه A Mighty Girl، Bank Street و بهترین کتاب کراکوس را به دست آورد.

در بخشی از کتاب یوگای قورباغه‌ای می‌خوانیم:

روی پاشنه‌هایت بنشین و پشتت را صاف کن، بعد کف دست‌هایت را به‌آرامی بگذار روی ران‌هایت.

حالا تو یک گرگ بی‌باک هستی که داری نگهبانی می‌دهی!

همین‌طور که نفس می‌کشی، سرت را به آرامی به این‌طرف و آن طرف تکان بده.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب یوگای قورباغه‌ای | نورا کارپنتر | انتشارات پرتقال