دسته‌بندی نشده · مارس 17, 2022 0

معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی حس ششم: چگونه از گواهی دل در زندگی استفاده کنیم | لورا دی | سبکتو

[ad_1]

معرفی خلاصه کتاب صوتی حس ششم: چگونه از گواهی دل در زندگی استفاده کنیمچگونه می‌توان کیفیت زندگی را در تمام جنبه‌ها بالا برد؟ لورا دی، نویسندهٔ محبوب آمریکایی، در خلاصه کتاب صوتی حس ششم که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز است، با ارائه راهکارهای عملی به شما کمک می‌کند تا با استفاده از شهود درونی خود مسیر واقعی خوشبختی و رسیدن به آرامش را پیدا کنید.

دربارهٔ خلاصه کتاب صوتی حس ششم:

شهود، الهام غیبی، حس ششم یا هر اسمی که روی آن می‌گذارید مهم نیست. چیزی که بیشترین اهمیت را دارد این است که این حس درونی قوی در تمام تصمیمات روزمرهٔ شما نقش اساسی دارد. لورا دی در سمینارهای مختلفی که در سراسر جهان برپا می‌کرد، به سرمایه‌گذاران، پزشکان، وکلا و هر فردی که دوست دارد در زندگی‌اش پیشرفت کند یاد می‌دهد تا به شکل آگاهانه‌ای از توانایی‌های پنهان خود استفاده کنند.

این نویسندهٔ پرفروش نیویورک‌تایمز حالا در کتاب حس ششم (Practical Intuition) برنامه‌ای گام‌به‌گام برای شما طراحی کرده تا با کمک آن بتوانید از قدرت ذهنتان برای پیشبرد اهدافی که در سر دارید بهره ببرید. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید با استفاده از شهودتان کیفیت زندگی خود را در تمامی جنبه‌ها افزایش دهید و در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیت قرار بگیرید.

کتاب حاضر همچنین به شما کمک می‌کند تا تمام تصمیمات خود را آگاهانه اتخاذ کنید و با رجوع به حس درونی‌تان به آرزوها و خواسته‌هایتان دست پیدا کنید.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی حس ششم:

– حس ششم به طور خلاصه و واضح بیان می‌کند که چگونه می‌توانیم از توانایی طبیعی که همه ما از آن برخورداریم، استفاده کنیم. (دیپاک چوپرا – نویسنده و پزشک آمریکایی هندی‌الاصل)

– لورا دی گام‌به‌گام شما را از طریق یک رویکرد سیستماتیک برای برقراری ارتباط با شهود درونی راهنمایی می‌کند. (جیمز واتسون – زیست‌شناس آمریکایی)

– لورا دی با ایجاد قالبی عملی به همه می‌آموزد که شهود چگونه در تمام سطوح زندگی ما عمل می‌کند و چگونه می‌توانیم از قدرت شخصی خود استفاده کنیم. (دمی مور – هنرپیشه آمریکایی)

خلاصه کتاب صوتی حس ششم مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید با شهود درونی خود ارتباط برقرار کنید و تصمیم‌گیری‌های آگاهانه‌تری در زندگی داشته باشید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

با لورا دی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده مشهور و پرفروش نیویورک‌تایمز نزدیک به چهار دهه است که به افراد و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف کمک می‌کند تا با بهره‌مندی از توانایی‌های ذاتی‌شان تغییرات بزرگی ایجاد کنند. او همچنین آثار زیادی در این زمینه نوشته که اکثر آن‌ها در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند. لورا دی (Laura Day) همچنین در نشریاتی همچون نیوزویک، نیویورک، ایندیپندنت، باتم لاین، کاسموپلیتن، ماری کلر، استلا، فوربس و پیپل معرفی شده است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی حس ششم می‌شنویم:

تا اینجا بدون اینکه به‌صورت دقیق مشخص کنیم شهود دقیقاً چیه، درمورد اون فقط صحبت کردیم. مهم اینه که همین الان هم در حال استفاده از اون هستیم. چون از این مفهوم فقط برای معنا بخشیدن به موارد دیگه استفاده می‌کنیم. شما برای این که از جهان اطرافتون اطلاعات به دست بیارید سراغ حواس پنجگانه میرید.

یعنی لامسه، بینایی، بویایی، شنوایی و چشایی. همین حالا که دارید این کتاب رو می‌شنوید از طریق حس‌هایی که دارید مشغول جمع‌آوری اطلاعات مختلفید. شهود بدون اینکه به حواس پنجگانه تکیه کنه کار خودش رو انجام میده. اما برای تفسیر اطلاعات به این موارد یعنی به حواس پنجگانه نیاز داره. به طور کلی می‌تونیم شهود رو به این صورت تعریف کنیم:

اول: شهود یک روند غیرطولیه. یعنی از منطق برخوردار نیست. دوم: شهود از طریق ابزار غیرتجربی اطلاعات جمع‌آوری میکنه. یعنی اطلاعات رو با استفاده از حواس پنجگانه به دست میاره.

معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی حس ششم: چگونه از گواهی دل در زندگی استفاده کنیم | لورا دی | سبکتو