دسته‌بندی نشده · آوریل 23, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگردر کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر شنونده‌ی چهار قصه‌ی کوتاه هیجان‌انگیز در ژانر جنایی خواهید بود. گفتنی است که اثر حاضر متعلق به مجموعه‌ای با عنوان «چت استوری» است.

درباره کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر:

مدرسه‌ای شلوغ را تصور کنید که همه در آن آماده‌ی برپایی یک جشن بزرگ‌اند؛ از معلم گرفته تا دانش‌آموز؛ از سرایدار تا مدیر، همه در جوش و خروش‌ و هیجان‌اند. حال، در نظر آورید که در گوشه‌ی تاریکی از این مدرسه، مثلاً در یکی از کلاس‌های کنج راهرو، جنازه‌ی یکی از بچه‌ها که به طرزی فجیع به قتل رسیده، پیدا می‌شود. اگر این شما باشید که جنازه را کشف کرده‌اید، اول از همه دست به چه اقدامی می‌زنید؟ فرار می‌‌کنید، یا به جستجوی قاتل به دل ازدحام جشن می‌زنید…؟

در کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر شنونده‌ی چهار قصه با عناوین پیش رو خواهید بود: «عاشق مخفی، سوپ، جایی برای پنهان شدن، جشن در مدرسه.»

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های جنایی مخاطبین اصلی این کتابند.

در بخشی از کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر می‌شنویم:

– الو، پلیس؟ همین الان جسد یه دانش‌آموز رو توی دستشویی پیدا کردم.
– لطفاً آدرس رو اعلام کنید.
– دبیرستان چمران. من مدیر اینجام. رضا صالحی. به نظر میان چند بار چاقو خورده.
– مطمئنید که تموم کرده؟
– آره. ضربان قلب نداره.
– نفس نمی‌کشه.
– نمی‌تونید بلندتر صحبت کنید؟
– نه…
فهرست مطالب کتاب صوتی۴ دقیقهجایی برای پنهان شدنادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی جشن در مدرسه و چند داستان جنایی دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر