دسته‌بندی نشده · مارس 18, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر | مایک بایرمعرفی کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهترمایک بایر در کتاب صوتی خود برتر توصیه‌ها و راهکارهایی عملی را ارائه می‌دهد که اگر آن‌ها را در زندگی‌تان به کار ببندید، چنان به رشد فردی دست خواهید یافت که احتمالاً خود نیز در ابتدا باور نخواهید کرد. بیش از این تعلل جایز نیست؛ این شما و این پرفروش‌ترین کتابِ نیویورک‌تایمز، که زندگی‌تان را تغییر خواهد داد!

درباره کتاب صوتی خود برتر:

این که کتابی بتواند زندگی یک نفر را تغییر دهد، کم ادعایی نیست. کتاب‌های بسیاری هستند که این ادعای سنگین را به دوش می‌کشند اما در نهایت درون‌مایه‌ی اغلب آن‌ها چیزی جز کلیشه‌های رایج و جملات انگیزشی بی‌تأثیر نیست. اما مایک بایر (Mike Bayer) که تاکنون با کتاب‌های بی‌نظیر خود الهام‌بخش میلین‌ها نفر در سراسر جهان بوده، این بار نیز در یکی دیگر از کتاب‌های پرفروش و برجسته‌ی خود تمام اهتمامش را به‌کار گرفته تا راز یک زندگی موفق را با شما به اشتراک بگذارد.

او از تجربیات خود برای نوشتن این اثر بهره‌ی فراوانی برده و این امر از جمله عواملی‌ست که کتاب خود برتر (Best Self: Be You Only Better) را از میان سایر آثار در این زمینه متمایز می‌سازد. مایک بایر در جایی از کتاب چنین بیان می‌کند: «در برهه‌ای از زمان زندگی‌ام به هر چیزی شباهت داشت به جز یک زندگی حقیقی. چرا که چنان در چنگال اعتیاد گرفتار بودم که نمی‌دانستم باید چه کاری انجام دهم.»

مایک بایر در این اثر کاربردی گام‌به‌گام همراه شماست تا بتوانید من برتر وجود خود را پیدا کنید و به یک زندگی کامیاب‌کننده‌تر دست یابید. یعنی همان زندگی‌ای که همیشه آرزوی آن را در سر می‌پروراندید. اگر احساس می‌کنید به اندازه‌ی کافی خوب نیستید، دیگران شما را قضاوت می‌کنند و اغلب تسلیم ترس‌هاتان می‌شوید، باید به شما بگوییم این کتاب دقیقاً همان چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

لحظه‌ای درنگ کنید و به این بیاندیشید که چه می‌شد اگر به جای صرف وقت و انرژی خود بر چیزهایی که هرگز اتفاق نمی‌افتند، انرژی‌تان را بر روی کارهای مثبت می‌گذاشتید؟ احتمالاً‌ انجام دادن این کار سخت‌ترین امر ممکن است. خبر خوب اینجاست که این کار شدنی‎ست. تنها کافی‌ست که عزم خود را جزم کنید و به توصیه‌های این اثر گوش بسپارید. پیشنهادات این کتاب صوتی هفت جنبه‌ی زندگی انسان، اعم از اجتماعی، شخصی، سلامت، آموزش، روابط، کار و توسعه‌ی روانی و معنوی را در بر می‌گیرد و به همین دلیل است که می‌توان آن را از جمله جامع‌ترین کتاب‌های خودیاری نامید.

هر آنچه را که باید درباره‌ی این کتاب صوتی گفتیم. تنها این که اگر شما هم از حرف‌های تکراری بیشتر کتاب‌های موفقیت و خودسازی به تنگ آمده‌اید و به دنبال کتابی «واقعی» هستید تا بتوانید یک بار برای همیشه زندگی خود را تغییر دهید، آنچه را که می‌خواهید در کتاب صوتی خود برتر خواهید یافت. چراکه زندگی آموختنی و ساختنی‌ست.

نکوداشت‌های کتاب صوتی خود برتر:

– وقتی این کتاب را بخوانید می‌فهمید که مارک بایر قدرت تغییر را در دستان خود فرد قرار داده است. (جنیفر لوپز)
– شما می‌توانید بگویید که او یک مربی عادی نیست، او کارهای شگفت‌انگیزی را در طول زندگی و حرفه خود انجام داده و قطعاً به من کمک بزرگی کرده است. (جو جوناس)
– مایک بایر کاری می‌کند که احساس بهتری داشته باشم. (Jay Glazer)

کتاب صوتی خود برتر مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و خودیاری علاقه دارید، از کتاب صوتی خود برتر غافل نشوید.

با مایک بایر بیشتر آشنا شویم:

مایک بایر یکی از برجسته‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری است. او مشهور به مربی مایک، با توانمندسازی میلیون‌ها انسان در رها شدن آن‌ها از چرخه‌های مخرب و الگوهای تکراری زندگی است که باعث ترقی زندگی آن‌ها شده. این نویسنده پرفروش آثار دیگری تألیف کرده که از میان آن‌ها می‌توان به کتاب «یک تصمیم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی خود برتر می‌شنویم:

فکر کنید من نماینده تغییر شما هستم. من می‌دانم چه چیزی انسان‌ها را تغییر می‌دهد. این عقیده فراگیر در جامعه وجود دارد که انسان‌ها نمی‌توانند تغییر کنند. این عقیده 100٪ اشتباه است. اگر انسان‌ها نمی‌توانستند تغییر کنند پس من هنوز یک انسان معتاد و فقیر بودم. اگر انسان‌ها تغییر نمی‌کردند هیچ کس نمی‌توانست وزنش را کاهش دهد. اگر انسان‌ها تغییر نمی‌کردند هیچ کس نمی‌توانست سیگار را ترک کند. اگر انسان‌ها تغییر نمی‌کردند همه محکوم به شکست بودیم.

من افرادی را دیده‌ام که بر تمام مشکلات غلبه کرده اند- آسیب‌های روحی، از دست دادن بستگان، بیماری‌های روانی، ناتوانی‌های جسمی-تا زندگی‌شان را تغییر دهند. مردم تغییر می‌کنند، انسان‌ها تغییر می‌کنند، همه تغییر می‌کنند، من هم تغییر کردم، پس شما هم می‌توانید. ممکن است بخشی از وجودتان فکر کند آب از سرتان گذشته و مجبورید شرایط را بپذیرید. خب، باید به شما بگویم اگر زندگی می‌کنید و نفس می‌کشید پس امید هم وجود دارد.

معرفی و دانلود کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر | مایک بایر