دسته‌بندی نشده · آوریل 17, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگرچت استوری، تحولی نوین در دنیای داستان کوتاه! کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر نمونه‌ای از این سبک داستان‌نویسی است که در قالب گفتگوهایی جذاب شما را به دل ماجراهایی اسرارآمیز وارد می‌کند.

درباره کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر:

جواد به دختری که سه ماه با او رابطه داشت و حالا قرار است به شهر دیگری برود پیام می‌دهد و از او می‌خواهد یک‌بار دیگر قبل از رفتن یکدیگر را ملاقات کنند. اما اتفاقی می‌افتد که این ملاقات را غیرممکن می‌کند …

موضوع داستان فرمان روباه این است و با شنیدن آن ممکن است ضربان قلبتان بالا برود. بقیهٔ داستان‌های کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر هم با موضوعات اسرارآمیز و هیجان‌انگیزی که دارند، لذت و هیجان را در شما بیدار می‌کنند. در این کتاب شنوندهٔ داستان‌هایی با اسم‌های «بهترین دوست»، «بزرگ‌شدن»، «بیداری؟» و «آخرین دیدار» هستید که هرکدام در قالب گفتگوی بین چند نفر اتفاقاتی را برایتان روایت می‌کنند.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونهٔ داستانی جدیدی است که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به‌نحوی‌که در آن به‌ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چپ‌روم پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعهٔ چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی‌به‌فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییریافته و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به قصه‌های رازآلود از گوش سپردن به کتاب صوتی حاضر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر می‌شنویم:

– «امیلی، الان با دوست پسر جدیدتی؟»
– «آره، الان پیش درکم. اومدیم کافهٔ گریت گراند. تو هم بیا پیشمون. هم‌اتاقی! اون قد بلند و سبزه و خوشتیپه و یه جورایی هم اسرارآمیز!»
– «ازش دوری کن امیلی. و بهش هم نگو که من دارم باهات حرف میزنم.»
– «چی؟ چرا؟ ما که فقط داریم قهوه میخوریم.»
– «آروم باش. من یه چیزی فهمیدم. بیا خوابگاه پیش من تا بهت بگم.»
– «ببینم. نکنه حسودیت میشه؟»
– «معلومه که نه. ازت میخوام که به حرف‌هام گوش کنی. خواهش میکنم.»
– «باشه باشه. درمورد درک چی فهمیدی؟»
– «درک عضو یه فرقه‌ست. داره از تو هم استفاده میکنه.»
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر