دسته‌بندی نشده · آوریل 6, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگرگفتگوهایی که به وقایع مهیجی می‌انجامند! چت استوری سبکی از روایت است که به‌تازگی باب شده و شما داستان را در خلال چت کردن شخصیت‌ها دنبال می‌کنید. کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر که ذیل این سبک قرار می‌گیرد، چند داستان مهیج و جذاب با موضوعات مختلف را شامل می‌شود.

دربارهٔ کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر:

اگر دوست صمیمی‌تان به شما بگوید فردا به مدرسه نرو به حرف او گوش می‌کنید؟

شروع داستان «به مدرسه نرو» به این شکل است. پسر نوجوانی پیامی از جانب دوستش دریافت می‌کند با این مضمون که فردا به مدرسه نرو و وقتی از او دلیلش را می‌پرسد با این جواب روبه‌رو می‌شود: «به من اعتماد کن و فردا به مدرسه نرو!»

کتاب حاضر دربردارندهٔ پنج قصهٔ مهیج و هیجان‌انگیز در قالب گفتگوی چند نفر است که همگی در قالب نوعی گفت‌وگو بین دو یا چند شخصیت روایت شده‌اند. این آثار که هرکدام یک چت استوری مستقل به شمار می‌روند، به ترتیب شامل عناوین پیش‌رو می‌شوند: «به مدرسه نرو، ناپیدا، قایم موشک، تعویض چهره، سنجاب»

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونهٔ داستانی جدیدی است که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به‌نحوی‌که در آن به‌ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چپ‌روم پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعهٔ چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی‌به‌فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییریافته و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به داستان‌های مهیج دعوت می‌کنیم به این کتاب صوتی گوش کنند.

در بخشی از کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

– «سلام، اسم من کریه. شما آقای بن جانسون هستید. لطفاً تأیید کنید.»

– «خودم هستم.»

– «آقای جانسون، میخوام از طرف صنایع روبودال از شما بابت داوطلب شدن جهت تست اسباب‌بازی جدیدمون تشکر کنم. حنای قایم موشک باز. برای مطمئن شدن از اینکه در طول زمان تجربهٔ محصول جدیدمون نهایت لذت رو می‌برید، باید باهاتون در ارتباط باشم.»

– «به نظر من یه اسباب‌بازی بچگونه نمیاد.»

– «هر نظری که راجع به محصول ما دارید باید ثبت بشه. اگه هیچ بازخورد منفی نداشته باشیم، حنای قایم موشک باز توی سطح جهانی وارد بازار میشه.»

– «پس تحت فشارم نذارید.»

معرفی و دانلود کتاب صوتی قایم موشک و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر