دسته‌بندی نشده · می 21, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی پول پر برکت: دوره‌ای آموزشی، آسان و کاربردی برای افزایش فراوانی | هالی الکساندرمعرفی کتاب صوتی پول پر برکت: دوره‌ای آموزشی، آسان و کاربردی برای افزایش فراوانیهالی الکساندر در کتاب صوتی پول پر برکت از تکنیک‌ها و آموزه‌هایی سخن گفته که یاری‌گر شما در مسیر ایجاد تحولاتِ بزرگ و سازنده در وضعیت اقتصادی‌تان خواهند بود.

درباره کتاب صوتی پول پر برکت:

هالی الکساندر (Holly Alexander) در مقدمه‌ی کتاب پول پر برکت (Magic Money) انگیزه‌ی خود از نگارش این اثر را یاری رساندن به مخاطبینی عنوان کرده که از وی در زمینه‌ی امور مالی مشورت خواسته بوده‌اند. در همین راستا، او بیان می‌دارد که خودش نیز در ایام جوانی خواننده و دنبال‌کننده‌ی پرشور کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت مالی بوده است. او نام چند نویسنده‌ی برجسته را نیز، به عنوان اولین راهنمایان خویش در مسیر موفقیت، برمی‌شمارد: کاترین پاندر، فلورانس اسکاول‌شین، امت فاکس، راندا برن، وین دایر و … . حال، خود اوست که در مقام مشوق و راهنمایی دلسوز با کتاب صوتی پول پر برکت که اثری‌ست شنیدنی و آموزنده، بر سر راه شما قرار گرفته.

اثر یادشده در واقع از سه کتاب با عناوین اصلیِ Beginning magic money، Advanced magic money و magic money mastery تشکیل شده است. البته مطالب این سه عنوان تماماً در یک راستا و وابسته به یکدیگرند؛ پس چه بهتر که این فرصت فراهم گشته تا هر سه‌شان را در قالب اثری واحد مطالعه کنیم.

محتوای کتاب پول پربرکت، چنانکه از عنوان آن نیز پیداست، نحوه‌ی برکت‌بخشی به زندگی مادی و اقتصادی‌ست. هالی الکساندر در این زمینه مجموعه‌ای از درخشان‌ترین توصیه‌های مهم و کاربردی را با شما درمیان گذاشته است؛ توصیه‌هایی که عمل بدان‌ها به احتمال قریب به یقین موفقیت‌تان را تضمین خواهد نمود. با این حال، پیش از ارائه‌ی این توصیه‌ها، لازم بوده که تعریف دقیقی از مفهوم برکت به دست داده شود؛ کاری که البته مورد غفلت نویسنده واقع نشده است. الکساندر در بسیاری از بخش‌های کتاب پول پر برکت، به توضیح مراد و مقصود خود از واژه‌ی برکت پرداخته و البته ضمن این کار، راه‌های تحقق این برکت را نیز به بحث گذاشته است.

کتاب پول پر برکت راهنمایی عالی برای مخاطبینی‌ست که به دنبال آموزه‌هایی به راستی ثمربخش در راستای رسیدن به موفقیتِ مالی‌اند. امید که شما نیز پس از اتمام مطالعه‌ی این اثر، گفته‌ی ما را تصدیق کنید.

کتاب صوتی پول پر برکت مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی موفقیت مخاطبین اصلی کتاب حاضرند.

جملات برگزیده کتاب صوتی پول پر برکت:

– بکوشید مسئولیت زندگی‌تان و همه‌ی امور مربوط به آن را به‌عهده بگیرید.
– انرژی شگرف اندیشه‌های خودتان را بر فراوانی متمرکز کنید و نعمت‌های دریافتی‌تان را در زندگی قدر بدانید و ارج نهید.
– همواره نعمت‌هایی را به فهرست سپاس‌گزاری روزانه‌ی خودتان بیفزایید و، هرگاه احساس کردید اندکی از میزان فراوانی و برکت زندگی‌ شما کاسته شده است، فهرست خودتان را دوباره از روز اول مرور کنید!

در بخشی از کتاب صوتی پول پر برکت می‌شنویم:

بعضی روزها ممکن است چنان به پول نیاز داشته باشید که به اکسیژن برای نفس کشیدن نیاز دارید. بعضی روزها نیز ممکن است مانده‌ی حسابتان را بررسی کنید و پی ببرید پولی فراتر از کفایت و نیازتان به دست آورده‌اید. سرانجام به مرحله‌ای می‌رسید که هیچ‌گونه وابستگی تنش‌آفرین را احساس نمی‌کنید؛ زیرا در ژرفای وجودتان و با تک‌تک سلول‌های نازنینتان می‌دانید همیشه به هر شیوه‌ی ممکن و در همه‌ی موقعیت‌ها، در پناه لطف و مهربانی خداوند قرار دارید. به این ترتیب، همه‌ی رویدادها و موقعیت‌های زندگی‌تان را به خیر و صلاحتان می‌پندارید.

این مرحله‌ی نهایی و پایان‌پذیر از پول پربرکت به راستی دلنشین و آرامش‌بخش است، زیرا شما دیگر مجبور نیستید همواره مراقب مانده‌ی حسابتان باشید یا بی‌وقفه حساب درآمدها و هزینه‌های خودتان را هماهنگ کنید.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۳ دقیقهسخنی با شنوندگان۲۲ دقیقهبخش اول – فصل یک: پول پربرکت۱۹ دقیقهفصل دو: سرآغاز زندگی پربرکت شما۲۷ دقیقهفصل سه: ساختار فکری برکت‌محور۶۱ دقیقهفصل چهار: بیشینه‌سازی پول پربرکت۲۵ دقیقهفصل پنج: تمرین شما در زمین پول پربرکت۱۸ دقیقهفصل شش: پشتکار و مداومت۱۷ دقیقهبخش دوم – فصل یک: دوره‌ی پیشرفته در آفرینش فراوانی۳۰ دقیقهفصل دو: آماده شدن برای انجام دادن دومین تمرین پول پربرکت۴۷ دقیقهفصل سه: تعیین کردن خواسته‌ی ارزشمندتان به صورت نوشتاری۲۰ دقیقهفصل چهار: تعیین کردن خواسته‌ی ارزشمندتان به صورت تصوری۶۲ دقیقهفصل پنج: تعیین کردن خواسته‌ی ارزشمندتان به صورت کلامی۴۴ دقیقهفصل شش: بیشینه‌سازی بیشتر پول پربرکت۱۷ دقیقهفصل هفت: دومین تمرین شما در زمین پول پربرکت۱۰ دقیقهفصل هشت: تسلط‌یابی بیشتر در زمینه‌ی پول پربرکت۱۷ دقیقهبخش سوم – فصل یک: دوره‌ی تسلط‌یابی در آفرینش فراوانی۱۳ دقیقهفصل دو: آماده شدن برای انجام دادن سومین تمرین پول پربرکت۲۲ دقیقهفصل سه: هر روز به فلسفه‌ی پول پربرکت پایبند بمانید۱۷ دقیقهفصل چهار: هفت گام پول پربرکت۲۲ دقیقهفصل پنج: بازی کردن در روزهای هفته بر مبنای فلسفه‌ی پول پربرکت۳۲ دقیقهفصل شش: تمرین‌های کامیابی برای بهره‌مند شدن از برکتی بیشتر۲۸ دقیقهفصل هفت: برکت در همه‌ی امور زندگی۸ دقیقهفصل هشت: یک عمر زندگی برکت‌محورادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی پول پر برکت: دوره‌ای آموزشی، آسان و کاربردی برای افزایش فراوانی | هالی الکساندر