دسته‌بندی نشده · مارس 10, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم؟ | متیو آر.کریتر | نشر ماه آوامعرفی کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم؟آیا می‌توان از طریق بیت‌کوین به ثروت رسید؟ متیو آر.کریتر در کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم؟ با ارائه راهنمایی‌های ساده‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید به دنیای رمزارزها وارد شوید، سرمایه‌گذاری با بیت‌کوین را آغاز کنید و در نهایت به ثروت برسید.

دربارهٔ کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم:

در سال 2009 نوع جدیدی از پول دیجیتال خلق شد که «بیت کوین» نام گرفت. مبدع این ارز در بیانیه‌ای خود را «ساتوشی ناکاموتو» معرفی کرد. ولی هنوز هویت واقعی او مشخص نیست و کسی نمی‌داند در کجا است و با چه هدفی بیت کوین را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرد. شاید این موضوع کمی ترسناک به نظر برسد. اینکه شخصی ناشناس چیزی را به جهان عرضه کرد که حالا به یکی از پرطرفدارترین مبادلات تجاری تبدیل شده است.

اما حقیقتا بیت کوین چیست؟ آیا می‌توان آن را جایگزین پول کرد؟ امکان ثروتمند شدن از طریق خریدوفروش بیت کوین وجود دارد؟ این‌ها پرسش‌هایی هستند که امکان دارد برای هر فردی پیش بیاید. مخصوصا حالا که این ارز دیجیتال به عظیم‌ترین انقلاب اینترنتی تبدیل شده است. بسیاری از افراد عقیده دارند بیت کوین حتی نوعی کلاهبرداری است و به‌زودی دولت‌ها آن را ممنوع اعلام خواهند کرد. اما تا به امروز نه‌تنها چنین اتفاقی رخ نداده، بلکه روزبه‌روز بزرگ‌تر و گسترده‌تر می‌شود.

پس اگر علاقه دارید شناخت عمیق‌تری از این ارز دیجیتال داشته باشید، متیو آر. کریتر در کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم (A Beginner’s Guide To Bitcoin)، با ارائه راهنمایی‌هایی به شما نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال یک بانک غول‌پیکر و فوق امن است که از طریق آن می‌توانید ثروت خود را ذخیره کنید و آن را رشد دهید.

این نویسنده ابتدا به بررسی این مسئله می‌پردازد که «پول» نامیدن این ارز تا چه حد صحیح است و آیا واقعاً می‌توان نام پول روی آن گذاشت؟ پس از آن باورهای غلط رایج دربارهٔ بیت کوین را بیان می‌کند که این موضوع کمک شایانی به کسانی که آشنایی چندانی با این شیوهٔ سرمایه‌گذاری ندارند خواهد کرد. شیوهٔ خرید و ذخیره کردن بیت کوین از جمله مسائلی است که نویسنده مفصلاً به آن پرداخته است.

با شنیدن کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم متوجه این موضوع مهم می‌شوید که بیت کوین به مرور سراسر دنیا را تحت سلطه خود درمی‌آورد و در حال حاضر بزرگ‌ترین فرصت سرمایه‌گذاری در هزار سال اخیر محسوب می‌شود. با وجود بیت کوین، طلا، املاک و سهام رفته‌رفته ارزش خود را از دست خواهند داد.

کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال یک راهنمای کاربردی برای آشنایی با بیت کوین و نحوهٔ خرید و ذخیرهٔ آن هستید، کتاب چرا بیت کوین بخریم مناسب شماست.

با متیو آر. کریتر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده به‌عنوان مؤسس دانشگاه نیز به تدریس بهترین استراتژی‌های معاملات سهام و تکنیک‌های سرمایه‌گذاری می‌پردازد. متیو آر. کریتر (Matthew R. Kratter) بیش از 20 سال تجربهٔ سرمایه‌گذاری دارد و به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین‌ها در این حوزه شناخته می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم می‌شنویم:

باور غلط: بیت کوین بیش از حد انرژی مصرف می‌کند و برای محیط‌زیست مضر است، ماینرهای بیت کوین برق زیادی مصرف می‌کنند. نوشته‌های تله کلیک مایل‌اند تا برق مصرفی ماینرهای بیت کوین را با میزان مصرف برق کشورهای کوچک مقایسه کنند. البته که می‌توان انتقال مشابهی را دربارهٔ اینترنت مطرح کرد که ده درصد از برق جهانی را مصرف می‌کند.

تصمیم با خود شماست که آیا ویدئوهای سرگرم‌کننده و نوشته‌های تله کلیک دربارهٔ مصرف برق بیت کوین، استفادهٔ درستی از برق جهانی است یا خیر. شخصاً تصور می‌کنم اینترنت ارزش این برق مصرفی را دارد. مصرف انرژی در تمدن‌های مختلف متفاوت است. اگر در یک کلبهٔ گلی زندگی می‌کنید، مصرف انرژی‌تان بسیار کم خواهد بود.

اگر بخشی از یک تمدن جهانی و ماورای زمینی هستید، استفاده‌تان از انرژی بسیار بیشتر و بیشتر خواهد بود. خوشبختانه تقریباً منابع انرژی نامحدودی در منظومهٔ شمسی وجود دارند.

معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا بیت کوین بخریم؟ | متیو آر.کریتر | نشر ماه آوا