دسته‌بندی نشده · آوریل 21, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم: 14 عادتی که خوشحالی را از شما می‌گیرد | آندریا اونمعرفی کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم: 14 عادتی که خوشحالی را از شما می‌گیرداگر دوست دارید بدانید صلح درونی چگونه حاصل می‌شود، کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم را گوش کنید. آندریا اون، یکی از چهر‌ه‌های مطرح در زمینه مشاوره فردی، در این کتاب نصیحت‌های صادقانه‌ای به شما ارائه می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید به خودباوری برسید و آرامش حقیقی را تجربه کنید.

درباره کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم:

اگر به‌عنوان یک زن تابه‌حال احساس ناامنی، ناراحتی یا سرخوردگی را تجربه کردید، باید گفت که شما تنها نیستید. اکثر جمعیت زنان در هر نقطه‌ای از این جهان این احساسات را دارند و این موضوع مانع تجربهٔ عمیق حس خوشحالی و خوشبختی در آن‌ها می‌شود. اما دلیل آن چیست؟

آندریا اون عقیده دارد احساس ترس یا سرخوردگی اغلب به‌خاطر این در وجود ما شکل می‌گیرد که عادت‌های نادرستی را در خود نهادینه کرده‌ایم. آخرین باری که به عادت‌هایتان توجه کردید چه زمانی بود؟ احتمالاً خیلی‌وقت‌پیش! همین موضوع باعث می‌شود بدون اینکه دلیلش را درک کنید حس ناخوشایندی درمورد خودتان پیدا کنید و احساس رضایت نداشته باشید.

کتاب چطور از خودم راضی باشم (How to Stop Feeling Like Sh*t) کاری می‌کند که این عادات بد مثل یک سیلی محکم به‌صورت شما بخورند تا بتوانید با حقیقت ماجرا روبه‌رو شوید. هدفی اصلی نویسنده از نوشتن این کتاب تشویق شما به این است که به عادت‌هایتان توجه بیشتری نشان دهید تا متوجه شوید کدام یکی از آن‌ها تخریب‌کننده و مانع شما برای دستیابی به مسیرتان هستند.

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که واقعاً چه چیزی مانع شادمانی شما می‌شود و می‌توانید ارزش‌های حقیقی‌تان را پیدا و درک کنید. 16 اصلی که نویسنده در کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم به شما معرفی می‌کند در داشتن حس خوشحالی و رضایت به شما کمک می‌کنند. کافی است با او همراه شوید و با ارزش‌های حقیقی‌تان آشتی کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم:

– درحالی‌که مشغول خواندن این کتاب بودم، برای خودم به نشانه تأسف سر تکان می‌دادم! سپس بسیار هیجان‌زده شدم و آن را به‌تمامی دخترانی که می‌شناختم پیشنهاد دادم. (راشل دآلتو)

– آندریا اون به شکلی قدرتمند و بسیار تأثیرگذار از واقعیت‌های زندگی بانوان سخن گفته است. (دبی ربر)

– آندریا اون بدون هیچ ترسی موضوع را همان‌طور که هست می‌گوید و به خوانندگانش توصیه‌هایی روشنگرانه‌ای ارائه می‌دهد تا به آنها کمک کند در برابر احساسات مزخرف خود غلبه کنند. (جن سینسرو – نویسنده، سخنران و مربی موفقیت آمریکایی)

– آندریا رایج‌ترین رفتارهایی را که زنان باهوش و توانا را تحت‌فشار قرار می‌دهد نام می‌برد. (کریستین هاسلر)

– بعد از خواندن کتاب چطور از خودم راضی باشم دیگر احساس بدی نداشتم! فکر می‌کنم این کتاب نمونه‌ای عالی برای کسانی است که به دنبال پذیرفتن خود هستند. (دکتر اریس هومر)

کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم مناسب چه کسانی است؟

تمامی زنان و مردانی که به کتاب‌های حوزه روان‌شناسی و توسعه فردی علاقه دارند، از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با آندریا اون بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، مجری برنامه‌های روان‌درمانی، سخنران بین‌المللی و مجری پادکست جزو افراد مشهور در زمینه مشاوره فردی نیز شناخته می‌شود. او به جز نوشتن کتاب‌های انگیزشی و خودیاری، در همین زمینه نیز پادکست تولید می‌کند. کتاب مشهور آندریا اون (Andrea Owen) «52 راهکار برای داشتن زندگی واقعاً شاد» نام دارد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم می‌شنویم:

با این که می‌دانیم دخترهایی فوق‌العاده هستیم، همیشه حس می‌کنیم باید پنج پوند دیگر وزن کم کنیم. ما دخترانی هستیم که از اختلال روحی اضطراب رنج می‌بریم. دفتر قرارهایمان پر شده است. برای پنج سال آینده هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم. افتخار می‌کنیم که خیلی کم می‌خوابیم، پشت‌سرهم قهوه می‌نوشیم. ما دختران همان فمینیست‌هایی هستیم که می‌گفتند «تو می‌تونی هرچی میخوای بشی.» و ما شنیدیم: «هر آن چه شدی باید کامل باشی.»

دخترهای فوق‌العاده: دخترهایی که احساس کمبود می‌کنند. «کورتنی ای. مارتین.»

کمال‌گرایی یکی دیگر از عادت‌هایی است که زنان آن را مایهٔ افتخار می‌دانند. تصور می‌کنند تلاش برای کامل شدن، همان تلاش برای موفقیت، تعالی و پیشرفت است. از نظر آن‌ها گزینهٔ دیگری وجود ندارد. می‌خواهم با شما صادق باشم. کمال‌گرایی باعث تخریب شما می‌شود. بله، شاید دارم زیادی غلو می‌کنم. اما کمال‌گرایی یکی از شایع‌ترین عادت‌هایی است که در راه رسیدن به یک زندگی عالی سد راهتان می‌شود.

معرفی و دانلود کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم: 14 عادتی که خوشحالی را از شما می‌گیرد | آندریا اون