دسته‌بندی نشده · مارس 10, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب ویل | ویل اسمیت | نشر میلکانمعرفی کتاب ویلکمتر کسی وجود دارد که ویل اسمیت را نشناسد. او یکی از محبوب‌ترین بازیگرهای دنیا است و در کتاب ویل با همکاری مارک منسون، خاطراتش را از دوران کودکی تا زمانی که به چهره‌ای جهانی تبدیل شد با مخاطب به اشتراک می‌گذارد. این اثر اتوبیوگرافی متفاوت به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز تبدیل شد و منتقدان بسیاری آن را تحسین کردند.

درباره کتاب ویل:

شاید بزرگ‌ترین تفاوت ویل اسمیت با سایر افراد، ظرفیت عظیم او برای پذیرش شکست‌هایش است. او به‌خوبی از عهده سخت‌ترین چالش زندگی یعنی قبول کردن ناکامی‌ها در کنار دستاوردها برآمده و کتاب ویل (Will) سندی است که این موضوع را به تمام جهان اثبات می‌کند.

اسمیت در این کتاب به‌صراحت از ترس‌ها، پشیمانی‌ها و موفقیت‌های کوچک و بزرگش حرف می‌زند. بیان صمیمی او باعث شده تا خواننده با نگرانی او از تنبیه پدر همدردی کند و زمان اعلام نامزدی اسمیت برای جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد خوشحالی او را عمیقا درک کند. ویل اسمیت فردی چند بعدی است، او در کنار محبوبیت جهانی طعم ناتوانی و ترس را هم چشیده است و همین موضوع او را از بازیگرهای هالیوود متمایز می‌کند. او در کتاب ویل (Will) با دقت، صمیمیت و تیزهوشی خود این باور را که تنها ویژگی ستارگان سینما جذابیت ظاهری آنهاست، زیر سؤال می‌برد و خواننده را با دنیای غنی درونی خود شگفت‌زده می‌کند.

ویل اسمیت یکی از موفق‌ترین و شناخته‌شده‌ترین افراد در حوزه سینما و موسیقی است اما با افتخار اعلام می‌کند که بیرون از سینما یک فرد عادی است. او در زندگی شخصی خود یک پدر مهربان، همسری عاشق و دوستی وفادار است و به پدر و مادرش افتخار می‌کند. داستان زندگی این مرد خستگی‌ناپذیر در عین منحصربه‌فرد بودن بسیار ملموس و واقعی است، پس اگر به دنبال مطالعه داستانی واقعی از زندگی یک ستاره سینما هستید، کتاب ویل را از دست ندهید!

نکوداشت‌های کتاب ویل:

– نگاهی انسانی و واقعی به زندگی یک ستاره سینما. (USA Today)
– این اثر بهترین کتاب خاطراتی است که تابه‌حال خوانده ام. (اپرا وینفری)
– اینجا اراده‌ای را می‌بینیم که توانسته ویل اسمیت را به مردی که امروز هست تبدیل کند. (جیمی فالون)
– بسیاری از مردم می‌توانند یک زندگی واقعاً خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری دیگر هم می‌توانند یک کتاب عالی بنویسند اما افراد کمی هستند که می‌توانند یک زندگی شگفت انگیز را به کتابی بی نقص تبدیل کنند. (ترور نوآ، کمدین معروف و مجری برنامه The Daily Show)

کتاب ویل مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به علاقه‌مندان سینما، آثار اتوبیوگرافی و طرفداران ویل اسمیت توصیه می‌شود.

درباره ویل اسمیت و مایک منسون بیشتر بدانیم:

ویل اسمیت (Will Smith) بازیگر، تهیه‌کننده و موسیقی‌دان آمریکایی است. او رکوردهای زیادی در باکس آفیس دارد و به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین بازیگران هالیوود شناخته می‌شود. این هنرمند معروف علاوه بر بازیگری در عرصه‌های مختلفی مانند موسیقی و تهیه‌کنندگی هم فعال است و توانسته جوایز مختلفی کسب کند. همچنین او در کنار همسرش در زمینه خیریه و فعالیت‌های انسان‌دوستانه هم فعالیت دارد و بنیادی را برای ارائه خدمات سلامت و آموزش تأسیس کرده است

مارک منسون (Mark Manson) نویسنده شماره یک نیویورک‌تایمز است که او را با کتاب هنر ظریف بی‌خیالی می‌شناسند. از سایر آثار او که به فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان «من چه کسی هستم؟ همه چیز درباره عادت‌ها و همه چیز به فنا رفته» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب ویل می‌خوانیم:

برای این‌که اعتمادبه‌نفس داشته باشید و احساس امنیت کنید، باید چیزی داشته باشید که درباره‌اش حس اعتمادبه‌نفس و امنیت کنید.

همه ما می‌خواهیم راجع به خودمان احساس خوبی داشته باشیم، اما بسیاری از ما واقعاً نمی‌دانیم که داشتن این حس چقدر کار می‌برد.

قدرت و اطمینان درونیْ زاییده بینش و مهارت است. وقتی چیزی را می‌فهمی، یا در چیزی مهارت داری، احساس قدرت می‌کنی، و همین باعث می‌شود احساس کنی چیزی برای ارائه داری.

وقتی مهارت‌ها و استعدادهای منحصربه‌فردت را به‌اندازه کافی پرورش دهی، از نزدیک شدن و تعامل با جهان هیجان‌زده می‌شوی و چیزی که من از پال یاد گرفتم این بود که وقتی در کاری خوب باشی در طوفان‌های زندگی آرام هستی و می‌دانی که می‌توانی هر پیشامدی را تحمل کنی. یک نقل‌قول عالی از بروس‌لی وجود دارد که با آن خیلی موافقم.

یکی از شاگردان لی یک‌بار از او پرسید: «استاد، شما با ما دائماً درباره‌ صلح صحبت می‌کنید، اما هر روز به ما آموزش جنگیدن می‌دهید. چگونه این دو حس متضاد را با یکدیگر تطبیق می‌دهید؟» بروس لی پاسخ داد: «بهتر است جنگجویی در باغ باشید تا باغبانی در جنگ.»
فهرست مطالب کتابدیوار
فصل اول: ترس
فصل دوم: خیال
فصل سوم: اجرا
فصل چهارم: قدرت
فصل پنجم: امید
فصل ششم: نادانی
فصل هفتم: ماجراجویی
فصل هشتم: درد
فصل نهم: نابودی
فصل دهم: کیمیاگری
فصل یازدهم: اقتباس
فصل دوازدهم: میل
فصل سیزدهم: وفاداری
فصل چهاردهم: غرش
فصل پانزدهم: دوزخ
فصل شانزدهم: هدف
فصل هفدهم: حد کمال
فصل هجدهم: عصیان
فصل نوزدهم: خلوت
فصل بیستم: تسلیم‌شدن
فصل بیست‌ویکم: عشق
پرش
تصاویر
تقدیر
درباره‌ی نویسندگان

معرفی و دانلود کتاب ویل | ویل اسمیت | نشر میلکان