دسته‌بندی نشده · فوریه 25, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب هورااا… برو پف ماهی | وینا پراساد | دانش نگاران برنامعرفی کتاب هورااا… برو پف ماهیوینا پراساد در کتاب هورااا… برو پف ماهی، با تصاویری جذاب و دیدنی، ماجرای پف ماهی کوچکی را به تصویر می‌کشد که در حوضچه جزر و مد گیر افتاده و به شدت ترسیده است.

درباره‌ی کتاب هورااا… برو پف ماهی:

در یکی از روزهای زیبا و آفتابی در ساحل همه‌چیز آرام به نظر می‌رسد، حتی درون حفره‌ای که با جزر و مد دریا ایجاد شده است. ناگهان پف ماهی کوچکی درون آن حفره گیر می‌افتد و خودش را به این طرف و آن طرف می‌زند اما راهی برای فرار پیدا نمی‌کند تا اینکه خرچنگ سرامیکی علت گیر افتادنش را توضیح می‌دهد و …

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با به تصویر کشیدن موضوعات بسیار متنوع و جذاب، قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند. از خصوصیات بارز این مجموعه این است که با استفاده از تصاویرشان می‌توانید داستان را برای کودک خود تعریف کنید و یا از او بخواهید تا با نگاه کردن به تصاویر و بهره‌گیری از قوه‌ی تخیلش داستان را از زبان خودش برایتان تعریف کند.

در هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های این مجموعه حتماً از کودک خود در مورد تصاویر سوال بپرسید و تخیلش را به چالش بکشید تا تقویت شود. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» لحظه‌هایی شیرین برای کودکانتان به ارمغان آورید.

کتاب هورااا… برو پف ماهی برای چه کسانی مناسب است؟

وینا پراساد (Veena Prasad) این داستان آموزنده را برای کودکان رده سنی 3 تا 8 سال به نگارش درآورده است که آن‌ها را با خصوصیات جزر و مد آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب هورااا… برو پف ماهی می‌خوانیم:

اما صبر کنید…
واقعا همه چیز آرام نیست…
اوه نه!!! یک پف ماهی کوچک درون حفره آب به وجود آمده از جزر و مد گیر افتاده است.
پف ماهی به سمت چپ شنا می‌کند، ولی با یک سنگ برخورد می‌کند.
او به سمت راست شنا می‌کند، باز هم با یک تکه سنگ دیگر برخورد می‌کند.
او به همه طرف شنا می‌کند، اما به نظر هیچ راه فراری نیست.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب هورااا… برو پف ماهی | وینا پراساد | دانش نگاران برنا