دسته‌بندی نشده · فوریه 26, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب یه صفر و یه یک | بت فری | انتشارات پرتقالمعرفی کتاب یه صفر و یه یکداستانی لذت‌بخش درباره حفظ دوستی. بت فری در کتاب یه صفر و یه یک با کمک تصاویر زیبا اهمیت کمک به دوستان را آموزش می‌دهد. اثری خواندنی که جزء پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در حوزه کودک است.

درباره کتاب یه صفر و یه یک:

این داستان خاطره‌انگیز به ما نشان می‌دهد که برای دوست یکدیگر بودن، لازم نیست حتماً شبیه همدیگر باشیم. کتاب یه صفر و یه یک (Stick and Stone) سرگذشت استیک و استون است. هر دو آنها با احساس تنهایی زندگی می‌کنند تا زمانی که با هم دوست می‌شوند، و همه چیز عوض می‌شود.

بت فری (Beth Ferry) در کتاب یه صفر و یه یک به زیبایی معجزه دوستی را نشان می‌دهد: استیک و استون با هم به سفر می‌روند، لب دریا می‌نشینند و گاهی حتی الاکلنگ هم بازی می‌کنند! مهم نیست چه مانعی سر راه دوستی این دو نفر قرار می‌گیرد، آن‌ها با محبتی واقعی از هم مراقبت می‌کنند تا این که یک مشکل بزرگ برای استیک پیش می‌آید…

نکوداشت‌های کتاب یه صفر و یه یک:

– آشنا شدن با این دو شخصیت تجربه لذت بخشی بود. (Booklist)
– داستانی شیرین که به ما نشان می‌دهد داشتن یک دوست خوب چه احساسی دارد. (School Library Journal)
– برای دریافت پیام این کتاب نیازی به خواندن کلمات نیست، نقاشی‌های زنده و واقعی استیک و استون به‌راحتی خودشان را در دل شما جا می‌کنند. (Publishers Weekly)

کتاب یه صفر و یه یک مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به کودکان 3 تا 7 ساله و افرادی که به کتاب‌های مصور علاقه‌مندند توصیه می‌شود
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب یه صفر و یه یک | بت فری | انتشارات پرتقال