دسته‌بندی نشده · فوریه 17, 2022 0

معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟ | نیدو کوبین | دید مثبتمعرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟ نسخه‌ی دوبله‌شده‌ی سمیناری از نیدو کوبین با موضوع راهکارهای افزایش فروش و موفقیت در تجارت است. ایده‌های این سمینار برگرفته از یکی از کتاب‌های کوبین است که پس از انتشار، از سوی نشریه‌ی پول بهترین اثر سال لقب گرفت.

درباره خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم:

فروشنده‌ی خوب و حرفه‌ای باید دارای مجموعه‌ای از خصلت‌های متنوع باشد. او باید همزمان که سرشار از اعتماد به نفس است، از گستاخی حذر کند؛ توأمان که خوب حرف می‌زند، فریبکار به نظر نرسد؛ و در عین صداقت، عیب‌های محصولات خود را ناچیز و مزایای آن را بزرگ جلوه دهد. چنین شخصیتی بی‌تردید در کار فروشندگی موفق خواهد بود. اما به راحتی نمی‌توان به آدمی که وصف کردیم بدل شد.

نیدو کوبین (Nido Qubein) یکی از متخصصانِ مطرح در حوزه‌ی فروش و بازاریابی است که تاکنون از سوی بسیاری از نشریات اقتصادی، به عنوان آموزگاری برجسته مورد تمجید قرار گرفته است. او در خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟ آموزه‌های خود در زمینه‌ی کار فروشندگی را به شکلی موجز و مختصر بیان داشته است. اثر حاضر در واقع متن یکی از سمینارهای کوبین است که توسط لیلا نظری به فارسی برگردانده شده، و با صدای مسعود خواجه‌وند خوانده شده است.

چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟ اثری سرشار از نکات آموزنده برای تمام آن دسته از افرادی است که سودای کسب ثروت از طریق کار فروشندگی را در سر می‌پرورانند. اگر شما نیز جزو همین گروه از اشخاص هستید، حتی برای لحظه‌ای در تهیه‌ی این کتاب درنگ نکنید.

درباره مجموعه سمینارهای دید مثبت:

دید مثبت اولین و بزرگ‌ترین ارائه‌کننده‌ی ویدئوها و خلاصه‌ کتاب‌های مربوط به تکنیک‌های بازاریابی، مدیریت و توسعه‌ی فردی از معروف‌ترین سخنران‌های بین‌المللی است. در مجموعه سمینارهایی که توسط این ناشر تقدیم مخاطبین فارسی‌زبان شده، مشهورترین سخنران‌های انگیزشی جهان برای شما از چگونگی دستیابی به زندگی شاد، موفقیت‌آمیز و سعادتمندانه سخن می‌گویند.

خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم مناسب چه کسانی است؟

افرادی که به دنبال پیشرفت و ترقی در کار فروشندگی‌اند، بی‌شک از مطالب موجود در اثر حاضر بهره‌های فراوانی خواهند برد.

با نیدو کوبین بیشتر آشنا شویم:

وی تاجری موفق، سخنرانی زبردست و آموزگاری دلسوز است که از سال 2005 تا امروز ریاست High Point University را عهده‌دار بوده. او که این روزها 73 سالگی را پشت سر می‌گذارد، بیش از پیش سرگرمِ به اشتراک گذاشتن آموزه‌هایش با علاقه‌مندان جوان و تاجران تازه‌کار است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم می‌شنویم:

وقتی شما محصولات خوب و یه برنامه‌ی تجاری عالی دارین و تو این سمینارها هم شرکت می‌کنید، حتماً موفق می‌شید. اینو هم می‌خوام بگم که قرن 21 به مرد و زنی که اعتماد به نفس ندارن هیچ رحم و شفقتی نشون نمی‌ده. افراد بااعتماد به نفس به زندگی ارزش می‌دن، می‌خوان اهدافشون تحقق پیدا کنه، و از نردبان ترقی بالا برن و به آرزوهاشون برسن.

سوالی که امروز باید براش جواب پیدا کنید، اینه که چطوری اعتماد به نفس پیدا کنید. چطور بفهمیم آدم با اعتماد به نفسی هستیم. جوابش خیلی خیلی ساده‌ست. در واقع، شایستگی ما رو به اعتماد به نفس می‌رسونه. منظورم اعتماد به نفس الکی و پوچ نیست: اون وقت‌هایی که هیجان‌زده می‌شین، بالا و پایین می‌پرین و جیغ می‌کشین و به سی‌دی‌های انگیزشی گوش می‌دین و لبخند می‌زنین…
فهرست مطالب کتاب صوتی۵۲ دقیقهچگونه به یک فروشنده‌ی حرفه‌ای تبدیل شویم؟ادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟ | نیدو کوبین | دید مثبت