دسته‌بندی نشده · جولای 8, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب خوبی کن | مرسی سیلورمن | انتشارات پندار تابانمعرفی کتاب خوبی کنخیلی وقت‌ها می‌توانیم با برداشتن قدم‌های کوچک یا انجام کارهای به ‌ظاهر ساده، تاثیرات بزرگی روی زندگی خود و دیگران بگذاریم. تا به حال امتحان کرده‌اید؟ کتاب خوبی کن نوشته مرسی سیلورمن و سیندی سکس یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌هایی است که می‌تواند شما را به سمت انجام کارهایی که احساس خوشایندی به شما می‌دهند هدایت کند.

درباره کتاب خوبی کن

همه‌ی ما نیاز داریم به جز کارهایی که برای خودمان می‌کنیم، قدم‌های کوچکی هم برای خوشحالی دیگران برداریم. این میل به محبت، خوبی کردن و ایجاد تغییر در حال دیگران، می‌تواند مسیر زندگی هر آدمی را به سمت مثبت و حال خوب تغییر دهد.

کتاب خوبی کن (Do Good 201 Ways to Lend a Hand) شبیه به یک راهنمای قوی برای شما عمل می‌کند که به کمک آن می‌توانید راه و رسم زندگی‌تان به سمت احساسات خوب و مثبت تغییر دهید. مرسی سیلورمن (Marcy Silverman) و سیندی سکس (Cindy Sacks) در این کتاب 201 راه را به شما نشان می‌دهند که اگرچه در ظاهر، ساده هستند اما تاثیر عمیقی را بر حال شما و دیگران می‌گذارند. کارهایی مانند هدیه دادن، هم‌قدم شدن با دیگران، گوش دادن به حرف‌های یک دوست یا لبخند زدن به غریبه‌ها و…، همگی می‌توانند حال روحی خوبی را به شما ببخشند.

با خواندن و هدیه دادن این کتاب به دیگران، زنجیره‌ای از کارهای خوب را ایجاد می‌‎کنید که پژواک زیبای صدای آن را در زندگی‌تان خواهید شنید و به یک آرامش جذاب درونی دست می‌یابید.

کتاب خوبی کن برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای همه آدم‌ها، در هر جایگاه و سنی که دوست دارند به دیگران کمک کنند و تغییر مثبتی را در حال خودشان به وجود آورند، مناسب است.

با نویسندگان کتاب خوبی کن بیشتر آشنا شویم

نویسندگان خوش ذوق کتاب خوبی کن،‌ مرسی سیلورمن و سیندی سکس نام دارند که با راهکارهایی ساده،‌ ارزان و البته ارزشمند، روش خوب زیستن و دستیابی به حال خوب را به شما می‌آموزند. سیلورمن به کار طراحی و مشاوره توسعه محصول مشغول است و در کنار این فعالیت‌ها،‌ در نویسندگی هم مهارت دارد. سیندی سکس نیز نویسنده و هنرمند است و توانسته با استفاده از روحیه هنری و لطیف خود، ‌این کتاب کوچک نجات‌دهنده را تالیف کند.

در بخشی از کتاب خوبی کن می‌خوانیم

بنشین
و در تماشای یک مسابقه، یک کارتون، یا یک فیلم سبک، شریک شو.
یک جلسه ماساژ هدیه بده،
ماساژ صورت، یا مرتب کردن ناخن‌ها.
موهای سگ را کوتاه کن،
گربه را بیرون ببر،
برای آفتاب‌پرست چندتا جیرجیرک بخر. خودت که مجبور نیستی آن‌ها
را غذا بدهی!
با هم آشپزی کنید.
شکمتان را بگیرید و از ته دل بخندید.
برای جسمت خوب است.
برای روحت خوب است.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب خوبی کن | مرسی سیلورمن | انتشارات پندار تابان