دسته‌بندی نشده · آوریل 6, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگرداستان‌هایی مهیج و جذاب برای طرفداران چت استوری! این سبک از روایت، گونهٔ جدیدی است که در ایران نیز طرفدارانی خاص خود را دارد. کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر که ذیل این سبک قرار می‌گیرد، شامل پنج داستان مهیج می‌شود که هر یک فضای خاص و منحصربه‌فردی دارند.

درباره کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر:

فرض کنید فرد غریبه‌ای به شما در فضای مجازی پیام می‌دهد و در پاسخ این سؤال که شما کی هستید بگوید: «اون کسی که تورو خیلی خوب می‌شناسه!»

شروع داستان ایستگاه آخر به این شکل است. دختری به اسم «کری» با پیامی از یک فرد غریبه مواجه می‌شود و در ادامه ماجراهای عجیبی اتفاق می‌افتد. گفتنی‌ست دیگر داستان‌های کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر، «پیامی از آینده»، «دم پنجره»، «شب آتش‌بازی»، «من جاسوسی می‌کنم» نام دارند که هر یک به روایت اتفاقاتی در ژانر مهیج می‌پردازد و شما در خلال شنیدن گفتگوی چند نفر متوجه قصه خواهید شد.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونهٔ داستانی جدیدی است که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به‌نحوی‌که در آن به‌ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چپ‌روم پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعهٔ چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی‌به‌فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییریافته و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به داستان‌های مهیج دعوت می‌کنیم به این کتاب صوتی گوش کنند.

در بخشی از کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

– «سوار قطار شدم.»
– «به مامان و بابات نگفتی که پیش من میمونی؟»
– «نه، فکر میکنن پیش دوستام تو ادینبرا میرم.»
– «خوبه. دلم برات تنگ شده.»
– «منم همینطور. خوشحالم که بالاخره دارم از لندن میام بیرون. اما یه سری آدم رو مخ تو این قطارن. مثل این خانمه که داره ناخون‌هاشو سوهان میزنه. اونم با یه چیزی شبیه منقار پرنده!»
– «شوخی میکنی. مسخره‌اس! توجه نکن بهش. به این فکر کن که میای و کلی خوش میگذرونیم.»
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی ایستگاه آخر و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر