دسته‌بندی نشده · آوریل 6, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگرکتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر عنوان دیگری از سری چت استوری‌هایی است که به گویندگی جمعی از صداپیشگان تهیه و تولید شده است. در این اثر شنونده‌ی چهار قصه‌ی کوتاه ترسناک خواهید بود.

درباره کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر:

دو دختر جوان از پشت تلفن با هم حرف می‌زنند. یکی‌شان از تنگی حوصله گله می‌کند و دیگری سعی در سرگرم کردن او دارد. تا اینکه یک‌دفعه یکی از دخترها از «صداهای عجیب و بلندی» حرف می‌زند که ظاهراً از شوفاژ خانه بلند می‌شود. کمی بعد، صدای مهیب دیگری از زیرزمین به گوش می‌رسد، و اندکی پس از آن، یکی از شیشه‌ها می‌شکند. و در آخر، صدای ناآشنای پا، در گوشِ دختری تنها در خانه…!

در کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر به چهار قصه‌ی کوتاه ترسناک گوش خواهید داد، که همگی آن‌ها بر مبنای گفتگوی دو یا چند کاراکتر با یکدیگر شکل گرفته‌اند.

عناوین داستان‌ها عبارتند از:
تنها در خانه
تاریکی شب
قراری با سرنوشت
آسانسور باربری

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر مناسب چه کسانی است؟

گوش سپردن به چت استوری تنها در خانه را به دوست‌داران داستان‌های ترسناک پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر می‌شنویم:

– کجا موندی؟ آماده نیستی؟ من دیگه می‌خوام برم.
– صبر کن.
– چرا؟ من دم در تو ماشین منتظرتم. در جنوبی. محض اطلاعت بگم، داره بارون میاد. پس بجنب!
– من گیر کردم.
– چی؟ کجا گیر کردی؟
– تو این آسانسور درآهنیه.
– نمی‌تونم بگم داری شوخی می‌کنی یا نه.
– شوخی نمی‌کنم. می‌خواستم زودتر بیام پایین؛ واسه همین فکر کردم به جای پله از آسانسور استفاده کنم. اما حالا گیر کرده و نمی‌تونم درشو باز کنم.
– واقعاً که چه حرکت هوشمندانه‌ای زدی.
فهرست مطالب کتاب صوتی۴ دقیقهقراری با سرنوشت۶ دقیقهآسانسور باربریادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی تنها در خانه و چند داستان ترسناک دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر