دسته‌بندی نشده · می 14, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی: اصول اولیه و پایه ارتباطات | فرشید نادری نژادمعرفی کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی: اصول اولیه و پایه ارتباطاتفرشید نادری نژاد در کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی راهکارهایی را پیش‌روی شما می‌گذارد که از طریق آن‌ها می‌توانید ارتباطات خود را به گونه‌ای کنترل و هدایت کنید که برای شما و طرف مقابلتان رضایت‌بخش‌تر باشد. اصول معرفی شده در این اثر زندگی شما را زیرورو خواهند کرد.

درباره کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی:

ارتباط موثر از جمله مهارت‌های تأثیرگذار در زندگی همه‌ی ماست. متأسفانه اغلب ما این مهارت را نیاموخته‌ایم؛ نه در محیط خانواده و نه در مدرسه. خود نیز هیچ‌کجا به سراغش نرفته‌ایم؛ این موضوع ناراحت‌کننده است اما حقیقت دارد. برای این که هر اتفاق کوچک و سوءتفاهمی منجر به دعوایی جدی نشود، لازم است تا توانایی گفت‌وگو کردن با یکدیگر را داشته باشیم.

مهم نیست چند سال دارید، مشغول چه شغلی هستید یا تجربه‌ی زیسته‌ی شما چقدر است؛ بلکه، «ارتباط موثر» مهارتی‌ست که همیشه می‌توانید به تقویت آن بپردازید. فرشید نادری نژاد در کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی به شرح اصول اولیه ارتباطات می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا ارتباط‌های مطلوب‌تری را برای خود رقم بزنید.

اگر هنگام صحبت در جمع دستانتان به لرزه می‌افتند، بر مهره‌های کمرتان عرق می‌نشیند و تپش قلب می‌گیرید، اثر حاضر همه‌ی چیزی‌ست که به آن نیاز دارید. فرشید نادری نژاد که خود خوانش کتاب را نیز بر عهده داشته، گام‌به‌گام همراه شماست تا بتوانید مهارت‌های ارتباطی را فرا بگیرید. «سبک‌های ارتباطی، تعارض، تاریخچه‌ی ارتباط، اصول برقراری ارتباط موثر، اهداف و انواع ارتباط» از جمله مباحثی‌ست که نویسنده در اثر پیش‌رو به آنها پرداخته است.

کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید اصول اولیه‌ ارتباط را فرا بگیرید، کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی مناسب شماست.

در بخشی از کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی می‌شنویم:

در این فصل اطلاعاتی را راجع به سبک‌های اطلاعاتی کسب می‌کنیم. سبک‌های ارتباطی را می‌توان به شکل‌های مختلفی دسته‌بندی کرد. در این فصل کتاب یک تقسیم‌بندی ساده اما پرکاربرد را مورد بررسی قرار می‌دهیم. افراد از نظر کلی به چهار دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند: «بصری، سمعی، لمسی و منطقی.»

سبک ارتباطی یک چیز صفر و یکی نیست و هر فردی دارای هر چهار نوع سبک ارتباطی می‌باشد اما معمولاً بر شخصیت هر کسی یکی از این سبک‌ها قالب است و در باقی موارد اولویت دارد.

دسته‌بندی سبک‌های ارتباطی: اولین دسته که به آن می‌پردازیم، سبک ارتباطی بصری‌ست. سبک ارتباطی بصری جهان را در قالب تصاویر درک می‌کند. این افراد معمولاً به سختی با شنیدن ارتباط می‌گیرند و علاقه‌ی چندانی به ابزارهای شنیداری مثل تلفن و رادیو ندارند.
فهرست مطالب کتاب صوتی۶ دقیقهفصل یک: تاریخچه‌ی ارتباطات۵ دقیقهفصل سه: چطور مشتریان خود را از دست می‌دهیم۵ دقیقهفصل چهار: ارزیابی شخصی۷ دقیقهفصل پنج: تعریف ارتباط و ارتباط موثر۵ دقیقهفصل شش: اهداف و انواع ارتباط۷ دقیقهفصل هفت: ویژگی‌های پیام موثر۸ دقیقهفصل هشت: موانع ارتباطی۷ دقیقهفصل نه: هوش هیجانی و مولفه‌های آن۹ دقیقهفصل ده: سبک‌های ارتباطی۵ دقیقهفصل یازده: اصول برقراری ارتباط موثر۳ دقیقهاز زبان نویسنده و گویندهادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی دنده یک مهارت‌های ارتباطی: اصول اولیه و پایه ارتباطات | فرشید نادری نژاد