دسته‌بندی نشده · مارس 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت | باربارا دورابتیز | آوارسا

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی کلکسیونی برای کیتکتاب صوتی کلکسیونی برای کیت داستانی کودکانه و آموزشی با موضوع ریاضیات است. این اثر شیرین و دوست داشتنی به قلم باربارا دورابتیز نگاشته شده، و ذیل مجموعه‌ی مسائل ریاضی به انتشار می‌رسد.

درباره کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت:

کیت کوچولو شخصیت اصلی داستان ماست. ماجرا از این قرار است که او باید تا چند روز آینده کلکسیونش را برای شرکت در فعالیت کلاسی تقدیم خانم معلم بکند. اما مسئله این است که… خب… راستش را بخواهید، کیت هیچ کلکسیونی ندارد و تا حالا از فرصتی که برای انجام وظیفه‌ی درسی‌ خود داشته کوچک‌ترین استفاده‌ای نبرده است! حالا وقت کم است و روز موعود (روز ملاقات با خانم معلم جدی و منضبط) نزدیک!…

آیا کیت کوچولوی ما می‌تواند تا زمان مقرر کلکسیون خودش را جمع‌آوری کند؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم…

کتاب کلکسیونی برای کیت (A Collection for Kate) اثری کودکانه و صمیمی‌ست که در آن نکات مربوط به علم ریاضی، در قالب داستانی جذاب به مخاطبین خردسال آموزش داده شده است.

درباره مجموعه مسائل ریاضی:

تمام عناوین مجموعه‌ی مسائل ریاضی (Math Matters)، داستان‌هایی‌ سرگرم‌کننده و جذابند که برای کودکان به رشته‌ی تحریر درآمده‌اند، و ضمن تعریف ماجراهایی بامزه از کاراکترهای کم‌سن‌وسالِ دوست‌داشتنی، برخی از مسائل ابتدایی علم ریاضی را نیز به مخاطبین خود آموزش می‌دهند. گفتنی‌ست تاکنون یازده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر جهان به فروش رفته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت:

– کتاب‌های مجموعه‌ی مسائل ریاضی بسیار برای بهبود توانایی حل مسئله در خردسالان مناسبند. (Teaching K-8)
– یک داستان بسیار خوب… (Dr. Juanita Copley)

کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت مناسب چه کسانی است؟

کودکان 5 تا 8 ساله با گوش سپردن به این داستان زیبا اوقات خوب و مفیدی را تجربه خواهند نمود.

با باربارا دورابتیز بیشتر آشنا شویم:

باربارا دورابتیز (Barbara deRubertis) نویسنده‌ی پرکار کودک و نوجوان است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های پیش رو اشاره داشت: «ادی فیله و تخم بزرگ شترمرغ، تسا ببر بداخلاق و بی‌ادب، دیلیِ سگ و حرکات ناموزونش».

در بخشی از کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت می‌شنویم:

جون برای کلاس توضیح داد که وقتی تابستون سال گذشته با خانواده‌­ش به مسافرت رفته بود، از هرجایی که دیدن کرده بودن، یک کارت­‌پستال گرفته و از اونجایی خیلی از جاها رو دیده بودن، تعداد کارت‌­پستال‌­هاش خیلی زیاد بود.

اون همه رو به بچه­‌ها نشون داد و بعد شروع به شمردنشون کرد. شمارشش اونقدر طولانی شد که کیت با خودش فکر کرد شاید هیچ­وقت تموم نشه. اون 11تا کارت­‌پستال از کلورادو، 13 تا از نیومکزیکو و 15 تا از آریزونا داشت.

کیت عدد­ها رو روی کاغذ نوشت…

معرفی و دانلود کتاب صوتی کلکسیونی برای کیت | باربارا دورابتیز | آوارسا