دسته‌بندی نشده · ژوئن 18, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی یخ شکن‌ها | تام شرایتر | آوانامهمعرفی کتاب صوتی یخ شکن‌هاتام شرایتر، معروف به ال بزرگ، در کتاب صوتی یخ شکن‌ها مجموعه‌ای از آموزه‌های کاربردی را در اختیار شما نهاده که به یاری‌شان می‌توانید به بازاریابی بزرگ، موفق و متخصص در حوزه بازاریابی شبکه‌ای بدل شوید. گفتنی است که نسخه‌ی متنی کتاب حاضر، پیش از این در کتابراه منتشر شده بوده است.

درباره کتاب صوتی یخ شکن‌ها

برای بدل شدن به بازاریابی بزرگ، باید از چه ویژگی‌هایی برخوردار بود؟ آیا بازاریابی مهارتی آموختنی است؟ منظور از بیان و زبان مناسب در بازاریابی چیست؟ به طور کلی، چگونه می‌توانیم از طریق کلام بر دیگران تأثیر بگذاریم و اعمال و افکارشان را به جهتِ دلخواه هدایت کنیم؟ این‌ها و بسیاری از سوالاتِ این‌چنینیِ دیگر، موضوع کتاب یخ شکن‌ها (Ice Breakers) بوده است.

تام شرایتر در این اثرِ کوتاه اما کاربردی، دسته‌ای از تکنیک‌های مفید و ثمربخش را به شما آموزش داده که به کمکشان قادر خواهید بود مهارت‌های مربوط به بازاریابی را در خود تقویت کنید. در کتاب یخ شکن‌ها، چنان‌که پیشتر نیز گفتیم، به پاره‌ای از مهم‌ترین سوالاتِ حیطه‌ی بازاریابی پاسخ داده شده است.

آنچه در کتاب حاضر به طور ویژه جالب توجه می‌نماید، توانایی نویسنده در انتقال آموزه‌های خویش است. این توانایی البته مرهون سال‌ها تجربه‌ی نگارنده در کار نوشتن و آموزش است. تجربه‌ای درخشان که بی‌شک به کار هر مخاطب علاقه‌‌مندی خواهد آمد.

سخن کوتاه: با گوش سپردن به کتاب صوتی یخ شکن‌ها خواهید آموخت که چگونه و با توسل به چه فرمول‌هایی مشتری را حاضر و آماده و دست‌به‌نقد مقابل خویش بیابید. پس اگر خواهان برخورداری از چنین تواناییِ غبطه‌برانگیزی هستید، همین حالا مطالعه‌ی اثری را که در دست دارید، آغاز کنید!

نکوداشت‌های کتاب صوتی یخ شکن‌ها

– اگر هنوز درباره‌ی اصول بازاریابیِ کسب‌وکار خود اطلاعات کافی ندارید، کتاب یخ شکن‌ها را از دست ندهید. (J. Blydenburgh)
– تام شرایتر شما را در غلبه بر ترس‌های شغلی‌تان یاری می‌کند. (Sandi S)

کتاب صوتی یخ شکن‌ها مناسب چه کسانی است؟

کتاب یخ شکن‌ها بیش از همه مناسب آن دسته از افرادی است که نیازمند راهنمایی‌هایی کاربردی در حیطه‌ی بازاریابی و فروش‌اند.

با تام شرایتر بیشتر آشنا شویم

تام شرایتر (Tom Schreiter)، ملقب به ال بزرگ (Big Al)، نویسنده‌ی آثاری کاربردی و آموزنده در حیطه‌ی بازاریابی و فروش است. او همچنین سابقه‌ی سال‌ها ایراد سخنرانی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی گوناگون را در کارنامه دارد.

از آثار وی می‌توان به عناوینی چون «به زبان رنگ‌ها»، «راهبران» و «جمله‌ی اول» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی یخ شکن‌ها

– می‌دانی چرا پیر شدن دردآور است؟ من به مردم نشان می‌دهم چگونه از پیری جلوگیری کنند و فقط طی هفت روز، احساس جوانی کنند.
– همیشه برای توصیف هرچیز دو راه وجود دارد. کلماتی که انتخاب می‌کنید تا حد زیادی نتیجه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
– هر انسانی از نظر خودش خاص است؛ با دانستن این مطلب خواهید فهمید که همه‌ی افراد خاص هستند!

در قسمتی از کتاب صوتی یخ شکن‌ها می‌شنویم

بیرون هزار تن در یک ردیف صف کشیده‌اند. هر فرد کارتی کوچک دارد که به او آموزش می‌دهد از شما بپرسد شغلتان چیست و هر فرد به‌نوبت به طرف شما می‌آید و می‌گوید: «شغلتان چیست؟» اگر به هرکدام با استفاده از یخ‌شکن شماره 5، بهترین پاسخی را بدهید که می‌توانید، فکر می‌کنید تمام این افراد، داوطلبِ حمایت از شما در کارتان می‌شوند؟ آسان است. می‌توانید انتخاب‌کننده باشید، برخی از این هزار تن علاقه‌مند نخواهند بود و بعضی هم علاقه‌مند می‌شوند. آسان‌تر‌ها را انتخاب کنید، برای مثال به فرد شماره 671 بگویید: «از طرز نگاهت خوشم نمی‌آید، بعدی.»

هیچ‌کس شما را مجبور به قانع کردن یا انتخاب شخصی نمی‌کند. فقط داوطلب‌های آسان‌تر را انتخاب کنید، همان‌ها که به صحبت‌های شما درباره شغلتان پاسخ مطلوب می‌دهند.

البته، این زمانی است که زندگی کامل باشد؛ اما زندگی کامل نیست و هزار تن هم پشت در نیستند. اما چه می‌شود اگر روزی سه یا چهار فرد بپرسند که شغلتان چیست؟ چند تن در سال خواهد شد؟ بیشتر از هزار تن. حال تصور کنید این سه یا چهار فرد را روزانه می‌خواهید، چه می‌کنید تا آن‌ها مجبور شوند از شما درباره شغلتان بپرسند؟ تنها کاری که باید بکنید این است که هر روز از سه یا چهار تن بپرسید شغلشان چیست.

معرفی و دانلود کتاب صوتی یخ شکن‌ها | تام شرایتر | آوانامه