دسته‌بندی نشده · آوریل 25, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم | وحید ولی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششممی‌خواهید خود را برای آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان آماده کنید؟ در کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم نمونه‌هایی شبیه‌سازی‌شده از آزمون‌های تیزهوشان را می‌بینید و با انواع آزمون‌های درس به درس، فصل به فصل و جامع میزان دانش و مهارت خود را می‌سنجید. همه‌ی این پرسش‌ها با پاسخنامه‌ی تشریحی در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

درباره‌ی کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم:

در طول دوران تحصیل، خصوصاً در مقاطع حساسی مانند پایه‌ی ششم، بارها ناچار می‌شوید به این پرسش پاسخ بدهید که وضعیتتان چطور است، چقدر درس خوانده‌اید و تا چه میزان برای آزمون‌ها آمادگی دارید. برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به این پرسش‌ها بدهید باید بتوانید وضعیتتان را ارزیابی کنید و برآورد دقیقی از عملکرد خود داشته باشید.

کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم به این منظور در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون‌های تیزهوشان و آزمون‌های ورودی مدارس برتر بسنجید. در کتاب پیش رو، با چند دسته آزمون مواجه می‌شوید که هر یک به‌نوعی سطح دانش شما را در درس تفکر و پژوهش می‌سنجند و شما را یاری می‌کنند تا مهارت خود را در آزمون‌های این درس بالا ببرید.

کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی می‌توانند از این کتاب به‌منظور سنجش میزان دانش و مهارت خود بهره ببرند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابفصل اول: آزمون‌های درس به درس
فصل دوم: آزمون‌های فصل به فصل
فصل سوم: آزمون‌های جامع
فصل چهارم: پاسخنامه
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم | وحید ولی | انتشارات خیلی سبز