دسته‌بندی نشده · می 16, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین | گروه مولفان سنجش امیرکبیر | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولینکتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین منبعی مفید برای داوطلبان این رشته است که با خلاصه درس‌ها، سوالات و نکات مخصوص برنامه‌ریزی آن‌ها را برای روز سرنوشت‌ساز کنکور آماده می‌کند.

درباره کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین:

آزمون دکتری هر ساله در ایران برگزار می شود و داوطلبان برای ورود به دانشگاه های برتر، رقابت شدیدی با یکدیگر دارند. در این شرایط، زمان بسیار ارزشمند است و حتی یک روز مطالعه، ممکن است رتبه نهایی افراد را جابه‌جا کند. گروه مولفان سنجش امیرکبیر با جمع‌آوری چکیده مطالب مهم، تست‌ها و نکات کلیدی برای موفقیت در کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین اثری مفید برای متقاضیان این رشته تالیف کرده و آماده است تا شما را در آخرین روزهای قبل از آزمون یاری کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین برای چه کسانی مناسب است؟

تمام داوطلبان رشته ورزش معلولین در مقطع دکتری، می‌توانند از این کتاب برای جمع‌بندی و مرور قبل از کنکور استفاده کنند.
فهرست مطالب کتابفصل اول: پیشینه، تقسیم‌بندی و علل بروز معلولیت‌ها
فصل دوم: معلولیت‌های حسی و جسمی- حرکتی
فصل سوم: معلولان آسیب‌دیده به ارگان‌های داخلی و ذهنی- روانی
فصل چهارم: تاریخچه ورزش معلولان و ورزش قهرمانی آن‌ها
منابع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری ورزش معلولین | گروه مولفان سنجش امیرکبیر | انتشارات سنجش امیرکبیر