دسته‌بندی نشده · می 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاککتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک یکی از منابع مفید برای داوطلبان است که سرفصل‌های مهم کنکور را دربرمی‌گیرد و با سوالات و تست‌های خود، روز آزمون را شبیه‌سازی می‌کند. این اثر همچنین دارای نکاتی ارزشمند درباره مدیریت زمان و مطالعه درست است.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک:

اگر در رشته مهندسی خاک تحصیل کرده باشید، حتما با گرایش بیولوژی خاک آشنا هستید. این رشته موجودات زنده درون خاک و چرخه مواد غذایی آن‌ها را بررسی می‌کند و هر سال داوطلبان علاقه‌مند بسیاری آن را برای ادامه تحصیل در آموزش عالی انتخاب می‌کنند. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک از گروه مولفان سنجش امیرکبیر، مخصوص این متقاضیان نوشته شده و با استفاده از خلاصه درس‌ها، سوالات چهار گزینه‌ای و نکات کاربردی برای مطالعه و تست‌زنی، آن‌ها را برای روز کنکور آماده می‌کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک برای چه کسانی مناسب است؟

داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک، می‌توانند از این کتاب برای جمع‌بندی و مرور مطالعات خود استفاده کنند.
فهرست مطالب کتابمقدمه
فصل اول: جوامع موجودات زنده
فصل دوم: قارچ‌ها و اکتینومیست‌ها
فصل سوم: باکتری‌ها و جلبک‌ها
فصل چهارم: واکنش‌های بیوشیمیایی در خاک
فصل پنجم: تثبیت بیولوژیکی نیتروژن
منابع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بیولوژی خاک | … | انتشارات سنجش امیرکبیر