دسته‌بندی نشده · می 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلاتکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات منبعی جامع برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری این رشته است که نکاتی مهم درباره مدیریت زمان، چکیده فصل‌های کلیدی و سوالات پرتکرار را به شما عرضه می‌کند.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات:

رشته شیلات که یکی از گرایش‌های مهندسی منابع طبیعی است، جزء ضروری‌ترین رشته های دانشگاهی در کشور ماست. به دلیل وجود دریای خلیج فارس در جنوب و دریای خزر در شمال ایران، وجود افراد متخصص که از دانش کافی در این زمینه برخوردار باشند بسیار ضروری است و خوشبختانه امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای افراد علاقه‌مند و دغدغه‌مند این حوزه فراهم است. اگر تصمیم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری این رشته را دارید، کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات شما را در کسب نمره‌ای ایده‌آل در درس زبان یاری می‌کند.

گروه مولفان سنجش امیرکبیر این کتاب را در 41 بخش تالیف کرده‌اند. هر درس، دارای لغات تخصصی و متون آزمون‌های گذشته است که شما را برای سوالات زبان روز کنکور آماده می‌کند. قسمت ابتدایی کتاب نیز راهنمایی حرفه‌ای در مورد چگونگی مطالعه برای کنکور و مدیریت جلسه است که می‌تواند در کنار کمک علمی، برای آماده‌سازی روحی و فکری نیز بسیار سودمند باشد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات برای چه کسانی مناسب است؟

داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی منابع طبیعی – شیلات می‌توانند از این کتاب برای یادگیری کلمات تخصصی و شبیه‌سازی روز کنکور استفاده کنند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مهندسی منابع طبیعی – شیلات | … | انتشارات سنجش امیرکبیر