دسته‌بندی نشده · می 29, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 3 – دوازدهم | محمدرضا توجه | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 3 – دوازدهمکتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 3 – دوازدهم از محمدرضا توجه به شما کمک می‌کند با استفاده از درسنامه‌ها، به درک کامل‌تری از این درس برسید و با انجام تمرین‌ها و پاسخ دادن به سوالات چهار گزینه‌ای بر آموخته‌هایتان مسلط شوید.

درباره کتاب آموزش شگفت‌انگیز هندسه 3 – دوازدهم:

هندسه یکی از درس‌های مهم رشته ریاضی است که به دلیل جنبه‌های هنری و زیبایی‌شناسانه، مورد علاقه بسیاری از دانش‌آموزان است. با این وجود هر ساله عده قابل توجهی از محصلان به دلایلی مثل شیوه تدریس نامناسب، وقفه بین آموزش‌ها یا عدم انجام تمرین‌ها نسبت به این درس دلسرد شده و آن را رها می‌کنند. اگر شما هم جزء گروه دوم هستید و به هر دلیلی فکر می‌کنید دیگر برای یاد گرفتن درس هندسه دیر شده، شما را به مطالعه این کتاب از انتشارات خیلی سبز دعوت می‌کنیم. وجود درسنامه‌های مفصل به ایجاد یک تصویر جامع و کلی از مباحث درسی کمک می‌کند و سوالات چهار گزینه‌ای و تشریحی نیز به آماده شدن برای امتحانات و آزمون‌ها کمک می‌کنند.

به عنوان سخن پایانی، دقت کنید که هدف انتشارات خیلی سبز از تالیف مجموعه کتاب‌های آموزش شگفت‌انگیز جبران خلاهای آموزشی است که ممکن است در طول تدریس یا مطالعه برای دانش‌آموز اتفاق بیافتد و این کتاب‌ها با تاکید بر آموزش تالیف شده‌اند.

کتاب آموزش شگفت‌انگیز هندسه 3 – دوازدهم مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان سال دوازدهم رشته ریاضی گروه مخاطب این کتاب هستند اما سایر داوطلبان این رشته هم می‌توانند از کتاب آموزش شگفت‌انگیز هندسه 3 برای یادگیری و تقویت توانایی‌های خود در این درس استفاده کنند.
فهرست مطالب کتابفصل 1: ماتریس و کاربردها
درس اول: ماتریس و اعمال روی ماتریس‌ها
درس دوم: وارون ماتریس‌ها
درس سوم: دستگاه‌های معادلات خطی
درس چهارم: دترمینان و کاربردهای آن
 مسائل تشریحی فصل اول
پرسش‌های چندگزینه‌ای فصل اول
پاسخنامه فصل اول
فصل 2: آشنایی با مقاطع مخروطی
درس اول: مکان هندسی
درس دوم: دایره و آشنایی با مقاطع مخروطی
درس سوم: بیضی درس
چهارم: سهمی
مسائل تشریحی فصل دوم
پرسش‌های چندگزینه‌ای فصل دوم
پاسخنامه فصل دوم
فصل 3: بردارها
درس اول: معرفی فضای R3
درس دوم: ضرب داخلی بردارها
درس سوم: ضرب خارجی بردارها
مسائل تشریحی فصل سوم
پرسش‌های چندگزینه‌ای فصل سوم
پاسخنامه فصل سوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 3 – دوازدهم | محمدرضا توجه | انتشارات خیلی سبز