معرفی و دانلود PDF کتاب سیندرلا | رون دیاس | نشر فرواکمعرفی کتاب سیندرلاکتاب سیندرلا از رون دیاس داستان دختری است که مجبور می‌شود خدمتکار نامادری‌اش شود. او هر روز کارهای سخت و پایان ناپذیری را انجام می‌دهد اما به رسیدن آینده‌ای روشن ایمان دارد و خیلی زود فرصتی برای رهایی از این زندگی ظالمانه پیدا می‌کند…

موضوع کتاب سیندرلا:

کتاب سیندرلا (Cinderella) از رون دیاس (Ron Dias)، سرنوشت دختر زیبایی است که بعد از مرگ پدرش، مجبور می‌شود با نامادری و دو دختر او زندگی کند. او که به دلیل ثروت پدرش تا حالا در رفاه و آسایش زندگی کرده بود، حالا مجبور است به عنوان خدمتکار برای نامادری‌اش کار کند و هر روزش را به جارو کردن، آشپزی و تمیز کردن خانه بگذراند. سیندرلا که جایی را برای رفتن ندارد این روزگار سخت را می‌پذیرد، تا زمانی که پادشاه تمام دختران کشورش را به یک مهمانی بزرگ دعوت می‌کند، جشنی که قرار است در آن همسر آینده شاهزاده انتخاب شود….

درباره مجموعه داستان کودک قصه‌های جورواجور:

قصه‌های جورواجور مجموعه‌ای از قدیمی‌ترین داستان‌های دنیاست که خواننده را به دنیایی از جادو می‌برد و کودکان امروز را با قصه‌های خاطره‌انگیز گذشته آشنا می‌کند.

اقتباس‌های هنری از کتاب سیندرلا:

این داستان هم مانند بسیاری از قصه‌های قدیمی بارها مورد اقتباس قرار گرفته، اما معروف‌ترین و بهترین نسخه آن، انیمیشنی است که در سال 1950 توسط والت دیزنی ساخته شد.

کتاب سیندرلا مناسب چه کسانی است؟

کودکان 7 تا 9 ساله مخاطب اصلی این داستان هستند.

در بخشی از کتاب سیندرلا می‌خوانیم:

روزی روزگاری، در کشوری کوچک، مردی به همراه دختر مهربان و زیبای خود به نام سیندرلا زندگی می‌کردند. مادر سیندرلا سال‌ها پیش درگذشته بود. پدر سیندرلا مردی مهربان و فداکار بود و هر چیزی که دخترش می‌خواست برای او مهیا می‌کرد. اما پدر سیندرلا احساس می‌کرد که او به مادر نیاز دارد. بنابراین تصمیم گرفت دوباره ازدواج کند. او زنی را انتخاب کرد که دو دختر به نام‌های آناستازیا و دریزلا داشت…
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب سیندرلا | رون دیاس | نشر فرواک