دسته‌بندی نشده · می 30, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اول | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اولکتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اول یکی از آثار کامل و بی‌نقص برای مرور و جمع بندی درس شیمی است که توسط نیما سپهری، مهدی براتی و یاسر عبداللهی تالیف شده و تمام مباحث این درس مهم را در همه مقاطع پوشش می‌دهد.

درباره کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اول:

یکی از دشواری‌های جمع‌بندی برای‌ کنکور، مراجع مکرر به کتاب‌های مختلف است، مخصوصا اگر قرار باشد درسی گسترده مانند شیمی را جمع‌بندی کنید. انتشارات خیلی سبز برای رفع این مشکل، درسنامه شیمی تمام مقاطع را جمع‌آوری کرده تا کار دانش‌آموزان در این ایام حساس آسان‌تر باشد.

مزیت دیگر این کتاب طرح سوالات دقیق برای هر فصل است که با آن‌ها می‌توانید به مرور مباحث پرتکرار بپردازید و با مهم‌ترین بخش‌های هر درس آشنا شوید و همچنین پاسخ‌نامه‌هایی که بدون طولانی شدن بحث، پاسخ کلیدی را در اختیارتان می‌گذارند در نتیجه می‌توانید بدون نگرانی اتلاف وقت یا از دست دادن نکات مهم از این کتاب در روزهای پایانی مانده به کنکور استفاده کنید.

شایان ذکر است که مجموعه کتاب‌های پرسش‌های چهارگزینه‌ای جامع، گروهی از آثار انتشارات خیلی سبز هستند که مطالب یک درس را در تمام پایه‌های تحصیلی پوشش می‌دهند و می‌توان از آن‌ها برای جمع‌بندی پایانی دوران کنکور استفاده کرد.

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اول مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان تمام پایه‌های رشته تجربی و ریاضی مخاطب این کتاب هستند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید).
فهرست مطالب کتابپایه دهم
فصل 1: کیهان، زادگاه الفبای هستی
فصل 2: ردپای گازها در زندگی
فصل 3: آب، آهنگ زندگی
پایه یازدهم
فصل 4: قدر هدایای زمینی را بدانیم
فصل 5: در پی غذای سالم
فصل 6: پوشاک، نیازی پایان‌ناپذیر
پایه دوازدهم
فصل 7: مولکول‌ها در خدمت تندرستی
فصل 8: آسایش و رفاه در سایه شیمی
فصل 9: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
فصل 10: شیمی راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر
ضمیمه 
پاسخ‌نامه کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای شیمی جامع – درسنامه و سوال – پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جلد اول | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبز