دسته‌بندی نشده · آوریل 28, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11 | امین توکلی | انتشارات کامیکامعرفی کتاب کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11امین توکلی در کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11 مبارزه نهایی را تصویر می‌کشد، زمانی که ایلیا با کمک آموزه‌های خضر تصمیم می‌گیرد سختی مبارزه را بپذیرد و با تمام توان به جنگ ناتان برود.

درباره کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11:

مردم شهر از وعده‌های ناتان ناامید شده‌اند اما توان روبه‌رو شدن با او را ندارند. فقط مبارزی قهرمان می‌تواند شرایط را تغییر دهد و قدرت را از ناتان پس بگیرد؛ مبارزی که قدرتی خارق‌العاده همراه خودش داشته باشد و این شخص کسی جز ایلیا نیست. کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11 نوشته امین توکلی، نقطه‌ای از داستان این مبارز است که او بعد از صحبت با خضر به جنگ دشمن می‌رود، در حالی که می‌داند این کار ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

درباره‌ی مجموعه داستان‌های مصور دنباله‌دار:

این مجموعه، داستان نوجوان قهرمانی را روایت می‌کند که برگزیده شده تا همراه با دوستانش برای مراقبت و محافظت از مردمش کارهای بزرگی انجام دهد. او به یک جنگ دشوار و طولانی خواهد رفت، جنگی که آینده تمام بشریت به نتیجه آن بستگی دارد.

کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11 برای چه کسانی مناسب است؟

امین توکلی این کتاب را برای تمامی نوجوانانی که به داستان‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستند، به رشته‌ی تحریر درآورده است.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 11 | امین توکلی | انتشارات کامیکا