دسته‌بندی نشده · مارس 14, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید) | محسن صدیقی مشکنانی | نشر ممدمعرفی کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید)کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید) نوشته‌ی محسن صدیقی مشکنانی، با زبانی ساده صفر تا صد نحوه‌ی استفاده از تلفن‌های هوشمند را به سالمندان آموزش می‌دهد تا با تکنولوژی آشنا شوند و بتوانند از امکانات آن برای ارتقاء کیفیت زندگی‌شان استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید):

امروزه گوشی‌های هوشمند همانند سیستم‌های ابرقدرتی هستند که امکانات و خدمات زیادی را به راحتی در اختیارتان می‌گذارند و شما می‌توانید به وسیله‌ی آن‌ها به انبوهی از اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

مسلماً استفاده از خدمات گوشی‌های هوشمند برای همه‌ی مردم به خصوص بزرگترها ضروری است. به نظر شما چرا؟ به چند دلیل ذیل:

– سالمندان به دلیل اینکه در حرکات جسمانی یک سری محدودیت دارند بهتر است به جای تحرک بیش از حد از تکنولوژی بهره‌مند شوند.

– خیلی از سالمندان به دلیل مشکلات ارتباط با دیگران، نداشتن تفریح، تنهایی و بیکاری احساس افسردگی دارند. بدون شک در این شرایط استفاده از امکانات تلفن‌ها همراه می‌تواند مشکلات آن‌ها را کم‌تر از گذشته نماید.

– استفاده از ابزارهای هوشمند باعث می‌شوند تا آن‌ها کارهایی مانند جابه‌جایی پول، خرید وسایل منزل و … به راحتی انجام دهند و دیگر دغدغه‌ی رفت و آمد در خیابان‌های شلوغ را نداشته باشند.

قابل توجه است که اگر بزرگترها در رفع نیازهای روزمره خود مشکلات کمتری داشته باشند اطرافیانشان هم آسوده‌تر خواهند بود. به خصوص برای سازمان‌هایی که در قبال آن‌ها مسئولیت دارند مانند اداره بازنشستگی و در کل برای اجتماع بسیار مفید است، زیرا احتیاجی نیست تا انرژی زیادی برای رفع مشکلاتشان صرف کنند.

با توجه به توضیحاتی که داده شد توصیه می‌شود تا با مطالعه‌ی این کتاب به بزرگترهای خود نحوه‌ی استفاده از گوشی‌های هوشمند را آموزش دهید. بدون شک این مسئله از همه جهات به خصوص اقتصادی برای تمام جامعه مفید است.

کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید) برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب برای سازمان‌ها و افرادی که با بزرگترها در ارتباطند و مسئولیتی در قبال آن‌ها دارند، مناسب است. همچنین خود سالمندان هم با مطالعه‌ی این کتاب می‌توانند نحوه‌ی استفاده از گوشی‌های هوشمند را یاد بگیرند.
فهرست مطالب کتابفصل 1: چرا گوشی هوشمند برای بزرگترها
فصل 2: باورهای غلط
فصل 3: نقش کلیدی حامیان
فصل 4: گام بنیادی
فصل 5: گشت در چند برنامه
فصل 6: امکانات همیشگی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب گوشی هوشمند برای بزرگترها (اندروید) | محسن صدیقی مشکنانی | نشر ممد