دسته‌بندی نشده · ژوئن 10, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب دنیایت را عوض کن: چگونه هر کسی، در هر کجا می‌تواند تغییر ایجاد کند | جان سی ماکسولمعرفی کتاب دنیایت را عوض کن: چگونه هر کسی، در هر کجا می‌تواند تغییر ایجاد کندشما نمی‌توانید تحولی ایجاد نمایید یا دنیای خود را به روشی مثبت تغییر دهید؛ مگر اینکه همه قدم‌هایی که برمی‌دارید، در راستای ارزش‌های متعالی باشند. جان سی ماکسول و راب هوسکینز در کتاب دنیایت را عوض کن اساس دگرگونی مثبت درون و بیرون انسان را در تغییر ارزش‌ها و جهت‌دهی به آن‌ها می‌دانند. این دو نویسنده مشهور راه آفرینش دنیای جدید را به شما می‌آموزند و جهان‌بینی شما را متحول می‌سازند.

درباره‌ی کتاب دنیایت را عوض کن

کتاب دنیایت را عوض کن (Change your world) به عنوان یک دفترچه راهنما برای همه کسانی که به دنبال تحول در دنیای خود و پیرامونشان هستند تألیف شده است. پس اگر در حال ایجاد تحول در زندگی فردی و جمعی خود هستید، جان سی ماکسول به همراه راب هوسکینز به شما کمک می‌کنند تا در این راه موفق شوید.

اما شاید هنوز نتوانستید برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی دیگران مشارکت مستقیم داشته باشید، نویسندگان این کتاب امیدوارند که شما را برای شروع این کار آماده سازند و بهتان بیاموزند که چگونه آگاهانه به مردم ارزش و اعتبار دهید، زیرا اعتقاد بر این است که هر کسی در هر کجای جهان، می‌تواند باعث ایجاد تغییرات بزرگ شود.

جان سی ماکسول (John C. Maxwell) و راب هوسکینز (Rob Hoskins) معتقد هستند که مردم از هر بستری و در هر کشوری می‌توانند به دیگران ارزش ببخشند، تغییر ایجاد کنند و دنیای آن‌ها را تغییر دهند. اما آن روز رویایی وقتی واقعیت پیدا می‌کند که شما و امثال شما به آن متعهد شوید.

به بیان دیگر تغییر جهان یک بار در یک زندگی اتفاق می‌افتد. در حال حاضر هزاران داوطلب از سراسر جهان، از طریق هشت جریان نفوذ که شامل دولت، آموزش، تجارت، دین، رسانه‌ها، هنرها، ورزش و مراقبت‌های بهداشتی می‌شود تلاش دارند تا در جهت بهبود امور گام بردارند. اگر شما هم دوست دارید با این جریان همراه شوید، این کتاب و ایده‌های آن را از دست ندهید.

جملات برگزیده کتاب دنیایت را عوض کن

– تحول برای هر کسی که بخواهد ارزش‌های خوب را بیاموزد و زندگی کند، برای مردم ارزش قائل شود و برای ایجاد فرهنگ و ارزش‌های مثبت با دیگران همکاری کند، امکان پذیر است.

– مهم نیست چند سال دارید، مهم نیست چه چیزی را تا به حال انجام داده‌اید یا انجام نداده‌اید. برای انجام کاری که دنیای شما را تغییر می‌دهد، هرگز دیر نیست.

– ما می‌توانیم بهانه بگیریم یا می‌توانیم تغییراتی ایجاد کنیم، اما نمی‌توانیم هر دو را انجام دهیم.

کتاب دنیایت را عوض کن مناسب چه کسانی است؟

علاقمندان به کتاب‌های موفقیت و کسانی که برای تغییر جهان و پیرامون خود به مشاورانی حرفه‌ای نیاز دارند، از این کتاب در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی خود بهره خواهند برد.

در بخشی از کتاب دنیایت را عوض کن می‌خوانیم

برای تغییر دنیای خود چه قدمی بر می‌دارید؟ از کجا می‌توانید به دیگران کمک کنید و تغییر ایجاد کنید؟ به یاد داشته باشید، شما لازم نیست نگران تغییر کل جهان باشید. اگر فقط بتوانید در دنیای خود اوضاع را بهتر کنید، واقعیت، لذت و رضایت از ایجاد تغییر را تجربه خواهید کرد.

اگر می‌خواهید افرادی را ببینید که در زندگی خود از طریق قدرت ارزش‌ها عمل می‌کنند، ما دوست داریم مانند بکی در میزگردهای تحول پیشرو به ما بپیوندید؛ شاید شما یک جوان تازه شروع به کار باشید یا یک رهبر باتجربه‌ای که می‌خواهد نفوذ خود و دامنه کاری‌ای را که انجام می‌دهد افزایش دهد، روش ما به شما کمک می‌کند تا تغییری ایجاد کنید.

آرزوی ما این نیست که شما را در قالب خود یا بکی یا دیگران قرار دهیم. در حقیقت، یکی از چیزهایی که بکی به ما گفت این بود: این ارزش‌ها به من اجازه می‌دهد تا بزرگترین نسخه خودم، در جهتی که از قبل به سمت آن حرکت می‌کردم، شوم.

اگر احساسی از آنچه باید انجام دهید دارید، پس آن را انجام دهید. شما می‌توانید دنیای خود را تغییر دهید. به یاد داشته باشید، تحول برای هر کسی که مایل به یادگیری و زیستن ارزش‌های خوب، ارزش دادن به مردم و همکاری با آن‌ها برای ایجاد فرهنگ ارزش‌های مثبت باشد، امکان‌پذیر است.

داستان شما می‌تواند به اندازه هر یک از مواردی که ما در این کتاب با شما به اشتراک گذاشته‌ایم، قدرتمند باشد. آنچه اکنون مهم است این است که شما کاری انجام دهید. همین امروز شروع کنید و بدانید که به کجا منجر می‌شود. حتی اگر کاملاً متفاوت از انتظار شما باشد، از سفر لذت خواهید برد و هرگز از انجام کار برای ایجاد تغییر، پشیمان نخواهید شد، زیرا این امر دنیای شما و شما را تغییر خواهد داد.
فهرست مطالب کتابمقدمه مترجم
یادداشت نویسندگان
فصل 1: ما نمی‌توانیم منتظر تغییر باشیم
فصل 2: تبدیل به یک کاتالیست برای تغییرشوید
فصل 3: همه ما به یکدیگر احتیاج داریم
فصل 4: بیایید همه اتفاق نظر کنیم
فصل 5: تجربه‌ی ارزش نهادن به ارزش‌ها
فصل 6: تحول هربار در یک میزگرد اتفاق می‌افتد
فصل 7: آنچه انجام می‌شود، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد
فصل 8: بیایید صحبت کنیم
فصل 9: نوبت شماست تا دنیای خود را تغییر دهید

معرفی و دانلود کتاب دنیایت را عوض کن: چگونه هر کسی، در هر کجا می‌تواند تغییر ایجاد کند | جان سی ماکسول