دسته‌بندی نشده · آوریل 21, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم: هرچه می‌خواهی بگو، هر کاری می‌خواهی بکن، هر چیزی هستی باش | ایمی پولرمعرفی کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم: هرچه می‌خواهی بگو، هر کاری می‌خواهی بکن، هر چیزی هستی باشایمی پولر، بازیگر و کمدین مشهور آمریکایی، در کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم با روایت خاطرات شخصی خود، توصیه‌ها و راهکارهایی را خطاب به زنان ارائه کرده که با کمک آن‌ها می‌توانند بدون ترس خود واقعی‌شان باشند و با شجاعت قدم بردارند. کتاب حاضر که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌رود، جوایز و افتخارات زیادی از جمله جایزه گودریدز را از آن خود کرده است.

درباره کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم:

شاید شما هم به‌عنوان یک زن تابه‌حال با چالش‌های زیادی در زندگی‌تان مواجه شده باشید. شاید مدام در یک مبارزهٔ دائمی با خود و دیگران باشید تا بتوانید خود واقعی‌تان را ثابت کنید. یا ممکن است در مواجه با پرسش‌های بی‌شمار زندگی به بن‌بست بخورید.

ایمی پولر اینجاست تا به شما کمک کند در تمامی وجوه زندگی‌تان ترس را کنار بگذارید و خودتان باشید. او در کتاب بله خواهش می‌کنم (Yes Please) با زبانی طنزآمیز توصیه‌هایی به شما ارائه می‌کند که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد. این کتاب دارای سه بخش است که عناوین «هر چه می‌خواهی بگو»، «هر کاری می‌خواهی بکن» و «هر چیزی هستی باش» را بر خود دارند.

نویسنده در هر یک از بخش‌های کتاب بخشی از تجربه‌های شخصی خود در حوزه‌های مختلف را برای شما بازگو می‌کند و در خلال این تجربه‌ها به شما یادآوری می‌کند که دست از مبارزه با خود و دیگران بردارید و خود واقعی‌تان باشید. با شنیدن این کتاب می‌توانید در مواجهه با تمام مسائل چالش‌برانگیز مثل عدم‌پذیرش ظاهر یا روابط عاطفی ترس را کنار بگذارید و شخصیت حقیقی‌تان را نشان دهید.

کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم همچنین این نکتهٔ مهم را به شما یاد می‌دهد که در هنگامی که پرسش‌های بی‌شمار زندگی به شما هجوم می‌آورند، قبل از هر پاسخ منفی بگویید: بله خواهش می‌کنم! ازجمله موضوعاتی که در این کتاب به آن‌ها اشاره می‌شود می‌توان به چالش‌های رابطه جنسی، عشق، دوستی و رابطه با والدین اشاره کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم:

– بله خواهش می‌کنم کتاب فوق‌العاده و بسیار امیدوارکننده است. (روزنامه لس‌آنجلس تایمز)
– جذابیت خالص. (پیپل – هفته‌نامه آمریکایی)
– خواندن این کتاب برای همه خانم‌های جوان الزامی است. (روزنامه هافینگتن پست)
– کتاب بله خواهش می‌کنم شامل سخنان حکیمانه در ساختاری داستانی است. (روزنامه فیلادلفیا اینکوایرر)

جوایز و افتخارات کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم:

– برنده جایزه Audie در سال 2015
– برنده جایزه صنعت کتاب استرالیا (ABIA)
– برنده جایزه Goodreads در سال 2014
– نامزد جایزه گرمی در سال 2016
– نامزد کتاب بین‌المللی در سال 2015

کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم مناسب چه کسانی است؟

تمامی زنان و مردانی که به کتاب‌های خاطرات با چاشنی طنز علاقه دارند از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با ایمی پولر بیشتر آشنا شویم:

این بازیگر، کمدین، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی در سال 1971 در آمریکا به دنیا آمد. او در سال 1993 و در کالج بوستون تحصیلات خود را به اتمام رساند و برای ادامه تحصیل به شیکاگو رفت. ایمی پولر (Amy Poehler) در سال 1996 به نیویورک رفت و در جایگاه مجری در برنامه‌های تلویزیونی فعالیت کرد.

جوایز و افتخارات ایمی پولر:

– برنده جایزه منتخب منتقدان برای بهترین بازیگر زن در سال 2012
– برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر زن در سال 2014
– برنده جایزه امی پرایم تایم در سال 2016
– دریافت ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود در سال 2015

در بخشی از کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم می‌شنویم:

من همیشه کار کرده‌ام؛ بنابراین وقتی صاحب دو فرزند شدم خیال نداشتم از کار کردن دست بکشم. البته کارم را کم کردم و از این قضیه خوشحال و شکرگزار بودم که می‌توانم کمتر کار کنم. خیلی‌ها نمی‌توانند. گرچه قصد نداشتم نقش مادری رو که تمام‌وقت در خانه است بازی کنم. این بدین معنی نیست که فکر می‌کنم تمام‌وقت در خانه ماندن و به وظایف مادری عمل‌کردن شغل محسوب نمی‌شود. قطعاً چنین تفکری ندارم. فقط برای من مناسب نیست.

شعار مرا به‌خاطر بیاورید: «برای شما خوب است، برای من نه!». همهٔ قضیهٔ مادرانی که اشتغال به کار دارند و مادرانی که در خانه می‌مانند بسیار حساس است و مدام مایهٔ عذاب است. حتی برای یک هفته هم نمی‌توانید از شر مقالات چرند و ناراحت‌کننده که ادعا می‌کنند شیر مادر از بچه‌ها دروغگوهای بهتری می‌سازد یا شما فقط باید یک بچه داشته باشید مگر اینکه در مزرعه زندگی کنید، راحت شوید.

ما خودمان یکدیگر را عذاب می‌دهیم و تمام این قضیه به جرایم زنان نسبت به هم منجر می‌شود. چند نمونه برایتان نقل می‌کنم. یک: وقتی قرار است مادری که در خانه به سر می‌برد را به کسی معرفی کنند، به‌جای اینکه اسم خودش را بگویند، مثلاً می‌گویند مادر ایدن، که ظاهراً فرقی هم نمی‌کند.

معرفی و دانلود کتاب صوتی بله خواهش می‌کنم: هرچه می‌خواهی بگو، هر کاری می‌خواهی بکن، هر چیزی هستی باش | ایمی پولر