دسته‌بندی نشده · ژوئن 25, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز جنگل | سوزانا آیسرن | آوارسامعرفی کتاب صوتی راز جنگلسوزانا آیسرن، نویسنده‌ی پرکار ادبیات کودک و نوجوان، در کتاب صوتی راز جنگل قصه‌ای شیرین را روایت کرده که قهرمانان اصلی آن حیواناتِ بیشه‌ای عظیم و اسرارآمیزند…

درباره کتاب صوتی راز جنگل

یکی بود، یکی نبود. در زمان‌های خیلی خیلی دور، جنگلی افسانه‌ای و زیبا وجود داشت که تا به حال پای هیچ انسانی به آن باز نشده بود. این جنگل باصفا و سرسبز، مأمن گونه‌های جانوری بسیاری بود؛ از ببر و شیر و پلنگ گرفته، تا اسب و فیل و شامپانزه. خلاصه، هر حیوانی که در انیمیشن یا باغ وحش دیده‌اید، در این جنگل شگفت‌انگیز و وسیع زندگی می‌کرد.

ماجرایی که در کتاب صوتی راز جنگل (A Mystery in the Forest) خواهید شنید، زمانی آغاز می‌شود که آقای گوزن، یک روز که مثل همیشه برای چیدن میوه‌های درختی راه می‌افتد و می‌رود، متوجه می‌شود که منطقه‌ی تحت حفاظتش مورد حمله قرار گرفته! در چنین شرایطی، چه کسی می‌تواند اقدام مقابله‌جویانه‌ی او را حدس بزند؟

کتاب راز جنگل داستانی به قلم سوزانا آیسرن است. این اثر، ضمن سرگرم ساختن مخاطبین خردسال خود، نکاتی مهم را نیز در باب اهمیت دوستی و محبت به آن‌ها می‌آموزد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راز جنگل

– یک کتاب دوست‌داشتنی با موضوع دوستی و بخشندگی. (Kirkus Reviews)
– راز جنگل داستانی زیبا و رضایت‌بخش است. (School Library Journal)

کتاب صوتی راز جنگل مناسب چه کسانی است؟

کودکان رده‌ی سنی 4 تا 8 سال مخاطبین اصلی داستان صوتی راز جنگل‌اند.

با سوزانا آیسرن بیشتر آشنا شویم

سوزانا آیسرن (Susanna Isern) نویسنده‌ی پرکار ادبیات کودک و نوجوان است که قهرمان اغلب آثارش حیوانات جنگل‌اند. از میان داستان‌های ترجمه‌شده از این قصه‌نویس توانا، می‌توان به عناوینی چون «سکسکه»، «خرسی می‌خواد پرواز کنه» و «نامه‌رسان تنها» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی راز جنگل می‌شنویم

در آخرین بعدازظهر هر هفته وقتی که اولین جیرجیرک صداش در می‌­اومد، گوزن، میز بزرگی از چای تازه‌­دم، شیشه‌­ی عسل و کیک‌­های مخصوص رو توی حیاط خونه­‌ش می­‌چید، کنارش چند صندلی می‌­گذاشت و آروم‌­آروم حیوون­‌های جنگل رو جمع می­‌کرد. همه­‌ی اهالی با خوشحالی و لب­‌های خندون کنار میز می­‌نشستن و با خوردن غذاهایی که سرآشپز گوزن درست کرده­ بود، خاطرات خیلی خوبی رو می‌­ساختن.

زمان زیادی گذشت و شرایط همین‌­جور موند اما یک روز صبح که حیوون قهوه‌­ای طبق معمول در حال قدم ­زدن توی جنگل بود، به درخت شاه‌­بلوط رسید و کپه‌­­ای از برگ‌­ها و شاخه­‌های شکسته­‌شده رو روی زمین دید.
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز جنگل | سوزانا آیسرن | آوارسا