دسته‌بندی نشده · جولای 8, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی روزت را مدیریت کن | جول اوستین

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی روزت را مدیریت کنجول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی روزت را مدیریت کن، به شما می‌آموزد که چگونه روزهای خود را سرشار از ایمان، شکرگزاری و سعادتمندی کنید و سر و سامانی به زندگی شخصی و شغلی خود بدهید. گفتنی‌ست این کتاب به عنوان جدیدترین اثر نویسنده در سال 2022 منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی روزت را مدیریت کن

همه انسان‌ها دوست دارند که از هر لحظه زندگی خود لذت ببرند و طعم حقیقی آن را بچشند. همه می‌خواهند بهترین زندگی را داشته باشند، روابط عاطفی درستی را تجربه کنند و به رویاهایشان رنگ واقعیت بدهند. اما زندگی واقعی چیز دیگری برای تک تک ما تدارک دیده است؛ از انواع ناامیدی‌ها و مشکلات و حواس‌پرتی‌های گوناگون که افکار و هدف‌گذاری‌هایتان را مخشوش می‌کنند.

به همین خاطر شما نمی‌توانید تمام اتفاقاتی که برایتان رخ می‌دهد کنترل کنید اما می‌توانید یاد بگیرید که چگونه با شناخت این شکست‌ها و ناامیدی‌ها و نحوه مواجهه با آن‌ها وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشید و نگذارید که اثرات منفی آن‌ها بر احساسات و افکار و اعمال شما ماندگار شود.

حال جول اوستین کشیش معروف آمریکایی در کتاب صوتی روزت را مدیریت کن (Rule Your Day) به شما نشان می‌دهد که چگونه به برنامه‌های روزانه خود نظم ببخشید و بر تمام جنبه‌های زندگی‌تان تسلط داشته باشید. نویسنده با تکیه بر آموزه‌های دینی و معنوی و داشتن نگرش مثبت به دنیا و انسان‌ها به شما یاد می‌دهد که تفکرات ناسالم و اشتباهات خود را شناسایی کنید و آینده خود را طور دیگری رقم بزنید.

باید بدانید که مهم‌ترین عامل در این روند آن است که خود را از شر افکار منفی نجات دهید و نگذارید بر قلب و ذهن شما سایه بیندازند. تنها کافیست بر خواسته‌های خود تمرکز کنید و از زمان خود که زیباترین هدیه خداوند است، بهترین بهره را ببرید.

کتاب صوتی روزت را مدیریت کن برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های خودیاری و موفقیت از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 به دنیا آمد. سخنرانی‌های او در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیش از 200 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان آن‌ها را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جول اوستین (Joel Scott Osteen) در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و برخی از آن‌ها بیشتر از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

وی همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی روزت را مدیریت کن می‌شنویم

مهم است که با چه کسی وقت می‌گذرانید. دوستی‌های خود را ارزیابی کنید. آیا دوستانتان شما را بهتر می‌کنند، به شما الهام می‌بخشند و شما را به چالش می‌کشند تا جلوتر بروید؟ یا اینکه شما را پایین می‌کشند، باعث سازش شما می‌شوند و بدترین چیزها را در شما به نمایش می‌گذارند؟ چنین دوستانی جو شما را آلوده می‌کنند. شما شبیه افرادی می‌شوید که دور و برتان هستند. اگر دوستان شما آنچه را که می‌خواهید ندارند، اگر به سطوح جدیدی نمی‌رسند، اگر نگرش خوبی ندارند، اگر وفادار و قابل‌اعتماد نیستند، باید تغییری ایجاد کنید. زندگی کوتاه است و شما زمانی را برای تلف کردن با افرادی که به زندگی‌تان چیز ارزشمندی اضافه نمی‌کنند، ندارید.

بله، ما باید به دیگران کمک کنیم تا بالاتر بروند، اما شما به چند دوست نیاز دارید که کمک کنند تا بالاتر بروید. این یکی از اصلی‌ترین عواملی است که مردم را عقب نگه می‌دارد. اگر از گذراندن وقت با افراد نامناسب دست بردارید، زندگی‌تان به سطح جدیدی می‌رسد.

معرفی و دانلود کتاب صوتی روزت را مدیریت کن | جول اوستین