دسته‌بندی نشده · می 15, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم چهارم پیشتاز | بهاره اخگری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم چهارم پیشتازبهاره اخگری و فاطمه مهراب پور در کتاب علوم چهارم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع چهارم کمک می‌کنند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب شامل 13 درس است و مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع را در بر می‌گیرد.

درباره‌ی کتاب علوم چهارم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

در کتاب علوم چهارم پیشتاز، درسنامه‌ی جامع علوم چهارم را می‌خوانیم و علاوه بر آن، نکته‌های تکمیلی نیز یاد می‌گیریم. برای سنجش میزان یادگیری ما، پرسش‌هایی تشریحی و چهارگزینه‌ای نیز طرح شده است که باید به آن‌ها پاسخ دهیم تا سطح دانش خود را ارزیابی کنیم. دو آزمون نیم‌سال اول و دوم نیز در میانه و انتهای کتاب وظیفه‌ی جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده را بر عهده دارند و به ما تصویر دقیقی از آموخته‌هایمان ارائه می‌کنند.

کتاب علوم چهارم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دانش‌آموز مقطع چهارم ابتدایی هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابدرس اول: زنگ علوم
درس دوم: مخلوط‌ها در زندگی
درس سوم: انرژی، نیاز هر روز ما
درس چهارم: انرژی الکتریکی
درس پنجم: گرما و ماده
درس ششم: سنگ‌ها
درس هفتم: آهن‌ربا در زندگی
آزمون نیم‌سال اول
درس هشتم: آسمان در شب
درس نهم: بدن ما (1)
درس دهم: بدن ما (2)
درس یازدهم: بی‌مهره‌ها
درس دوازدهم: گوناگونی گیاهان
درس سیزدهم: زیستگاه
آزمون نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم چهارم پیشتاز | بهاره اخگری | انتشارات خیلی سبز