دسته‌بندی نشده · می 11, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه | حسین شفیع زاده | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایهکتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه شامل بیش از 1000 پرسش‌ چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی از مباحث عمده‌ی حسابان و ریاضیات مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی ریاضی است. دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی که قصد شرکت در آزمون‌های سراسری را دارند مخاطب اصلی کتاب حاضر هستند.

درباره‌ی کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه:

هر قدر سطح یک رقابت بالاتر می‌رود، برنده شدن در آن پیچیده‌تر و دشوارتر می‌شود و نیاز به آمادگی بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که در کنکورهای سراسری هم چنین اتفاقی رخ داده است و سال‌به‌سال دانش‌آموزان جدی‌تر و سخت‌کوش‌تری در آن شرکت می‌کنند و از این رو، سطح آزمون هم بالا و بالاتر می‌رود. مجموعه‌کتاب‌های فصل آزمون به این دلیل متولد شده‌اند که پاسخ‌گوی نیازهای همواره در حال تغییر داوطلبان باشند و آن‌ها را به‌طور خاص برای آزمون دادن آماده کنند.

کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه مختص دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی است و با تمرکز بر مباحث مهم این درس تخصصی، در داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری رشته‌ی ریاضی ایجاد آمادگی می‌کند و آن‌ها را یاری می‌دهد تا از کلیه‌ی آزمون‌های درس حسابان و ریاضیات سربلند بیرون بیایند.

کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی ریاضی از این کتاب بهره‌ی فراوان خواهند برد.
فهرست مطالب کتابفصل 1: دنباله
فصل 2: عبارت‌های جبری
فصل 3: تابع و معادله‌ی درجه 2
فصل 4: معادلات
فصل 5: هندسه مختصاتی
فصل 6: قدر مطلق و براکت
فصل 7: تابع نمایی و لگاریتم
فصل 8: تابع
فصل 9: مثلثات
فصل 10: حد و پیوستگی
فصل 11: مشتق
فصل 12: کاربرد مشتق
آزمون‌های جامع
پاسخنامه‌ی کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون حسابان و ریاضیات پایه | حسین شفیع زاده | انتشارات خیلی سبز