دسته‌بندی نشده · می 24, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز



معرفی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ)با 12 آزمون خود را برای کنکور سراسری آماده کنید! کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ) پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌هایی است که در کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال) منتشر شده است.

درباره‌ی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ):

برای کنکور آماده می‌شوید؟ به ماه‌های آخر نزدیک شده‌اید و سطح اضطرابتان هر روز بالا و بالاتر می‌رود؟ لازم نیست نگران باشید. اگر مسیر درستی را انتخاب کنید، موفقیت در این آزمون حتمی است. با کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال و پاسخ) از انتشارات خیلی سبز، می‌توانید در راه درستی گام بردارید که مقصدش پذیرفته شدن در دانشگاه‌های معتبر است.

در کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال) دوازده آزمونی را دیدید که تمامی‌شان مطابق نظام جدید بودند و برای دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضیات تدوین شده‌ بودند. کتاب پیش رو پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آن کتاب است که انتشارات خیلی سبز آن را برای تشریح هرچه دقیق‌تر پاسخ‌های درست و علت نادرستی گزینه‌های دیگر منتشر کرده است. شما، با مطالعه‌ی دقیق این دو کتاب، می‌توانید پیش از آزمون اصلی خود را در فضای امتحان قرار دهید و ارزیابی دقیقی از خود به عمل آورید.

کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ) برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر از انتشارات خیلی سبز مناسب کلیه‌ی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری ریاضی است.

لطفاً در نظر داشته باشید که این کتاب صرفاً شامل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است و پرسش‌ها در کتاب دیگری با عنوان «چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال)» آمده‌اند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک





معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد پاسخ) | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز