دسته‌بندی نشده · ژوئن 7, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ھنوز نفھمیدی به این می‌گویند کتاب؟ | لین اسمیت | انتشارات پرتقالمعرفی کتاب ھنوز نفھمیدی به این می‌گویند کتاب؟صفحه‌اش را چطور بالا و پایین می‌کنی؟ به اینترنت هم وصل می‌شود؟ کتاب ھنوز نفھمیدی به این می‌گویند کتاب؟ نوشته‌ی لین اسمیت به ساده‌ترین و جذاب‌ترین شیوه پدیده‌ای به نام کتاب را به بچه‌ها معرفی می‌کند. این اثر عنوان بهترین کتاب مصور جایزه‌ی گودریدز را از آن خود کرده است.

درباره‌ی کتاب هنوز نفهمیدی به این می‌گویند کتاب:

در کتاب هنوز نفهمیدی به این می‌گویند کتاب؟ (It’s a Book) یک میمون دوست‌داشتنی بزرگ در حال کتاب خواندن است، دوستش که یک الاغ کوچولو است پیش او می‌رود و ناگهان با پدیده‌ی ناشناخته‌ای روبه‌رو می‌شود. او که تا به حال کتاب ندیده‌ است، شروع می‌کند به پرسیدن سوال‌های زیادی درباره‌ی چیزی که در دست دوستش می‌بیند. میمون دوست داشتنی هم تلاش می‌کند او را با کتاب آشنا کند.

لین اسمیت (Lane Smith) در این کتاب به ساده‌ترین شیوه کودکان را با جذابیت‌های کتاب ‌خواندن و اهمیت کتاب در زندگی آشنا می‌کند.

کتاب هنوز نفهمیدی به این می‌گویند کتاب مناسب چه کسانی است؟

کودکان گروه سنی 3 تا 7 سال و تمام علاقه‌مندان به ادبیات کودک از خواندن این کتاب لذت فراوانی خواهند برد.

با لین اسمیت بیشتر آشنا شویم:

لین اسمیت متولد 1959 در آمریکا، نویسنده و تصویرساز کتاب‌های کودک است. از اسمیت بیش از چهل عنوان کتاب در زمینه‌ی ادبیات کودک به چاپ رسیده و بسیاری از کتاب‌های او برنده‌ی جوایزی مانند Ladybug Picture Book Award شده‌اند.

در بخشی از کتاب هنوز نفهمیدی به این می‌گویند کتاب می‌خوانیم:

تویش بازی هم داری؟
نُچ! کتاب است بابا، کتاب.
باهاش پیغام هم می‌فرستی؟
نه.
به اینترنت وصل می‌شود؟
نه.
می‌شود باهاش از این کارا کرد؟
نه…
به این می‌گویند کتاب.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ھنوز نفھمیدی به این می‌گویند کتاب؟ | لین اسمیت | انتشارات پرتقال