دسته‌بندی نشده · می 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی) | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی)کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی) منبعی مفید برای یادگیری لغات تخصصی است که در کنار نکات مربوط به زمان‌بندی و کنترل استرس در جلسه کنکور، شما را برای آزمون نهایی آماده می‌کند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی):

زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین مباحث کنکور مقاطع عالی است. با وجود پایین بودن ضریب زبان نسبت به سایر دروس تخصصی، درصدی که در این درس کسب می‌کنید نشان‌دهنده توانایی شما در مطالعه متون زبان اصلی است و به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی) از گروه مولفان سنجش امیرکبیر، به شما کمک می‌کند زمان و انرژی خود را مدیریت کنید و با چندین مرتبه شبیه‌سازی کنکور، در این روز سرنوشت ساز عملکرد بهتری نشان دهید.

لازم به ذکر است که این کتاب از دو بخش موضوعی General Biology و Plant Biology تشکیل شده و هر کدام به دوازده بخش تقسیم می‌شوند. هر بخش دارای یک متن تخصصی، کلمات مهم و سوالات چهار گزینه‌ای است که ضمن مرور دانش قبلی شما، به آموختن لغات جدید نیز کمک می‌کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد شرکت در آزمون ارشد یا دکتری رشته‌ی زیست شناسی (علوم گیاهی) را دارید، می‌توانید از این کتاب برای تقویت زبان انگلیسی استفاده کنید.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زیست شناسی (علوم گیاهی) | … | انتشارات سنجش امیرکبیر