دسته‌بندی نشده · می 26, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی دوستان و گل‌ها | جسیکا گاندرسن | آوارسامعرفی کتاب صوتی دوستان و گل‌هاکتاب صوتی دوستان و گل‌ها داستانی کودکانه به قلم جسیکا گاندرسن است که در آن، داستان دختربچه‌ای معصوم روایت شده که بعد از جدایی بهترین دوست خود، دچار اندوه و بی‌حوصلگی می‌شود، تا اینکه شرایط بر اثر اتفاقی ناگهانی به کل برایش دگرگون می‌گردد…

درباره کتاب صوتی دوستان و گل‌ها:

لیندزی و جولیا دو دوستِ خیلی خیلی نزدیک و صمیمی‌اند؛ از آن‌ نوع دوست‌ها که هیچ‌وقت یکی‌شان را بدون دیگری نمی‌بینی. خوشبختانه این دو دوست کوچک، از زمانی که به یاد دارند با هم همسایه بوده‌اند، و خب، همین هم باعث شده که هیچ‌وقت طعم جدایی و دلتنگی از همدیگر را نچشند.

برای مدتی نسبتاً طولانی، اوضاع برای دو دخترک داستان ما به خوبی پیش می‌رود، تا اینکه لیندزی با خبری شوکه‌کننده مواجه می‌شود: جولیا و خانواده‌اش قصد اسباب‌کشی و رفتن به محله‌ای دیگر را دارند. آه… مگر لیندزی می‌تواند زندگی را بدون جولیای عزیزش تصور کند؟ خدایا، یعنی راستی راستی هیچ راهی نیست؟…

کتاب صوتی دوستان و گل‌ها (Friends and Flowers) داستانی‌ شیرین و دوست‌داشتنی‌ست که ضمن سرگرم ساختن مخاطبین خردسال خود، اهمیت دوستی را نیز به آن‌ها متذکر می‌شود.

کتاب صوتی دوستان و گل‌ها مناسب چه کسانی است؟

داستان دوستان و گل‌ها برای کودکان رده‌ی سنی 6 تا 8 سال نوشته شده است.

با جسیکا گاندرسن بیشتر آشنا شویم:

جسیکا گاندرسن (Jessica Gunderson) اهل شهر کوچک داکوتای شمالی‌ست. او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه همین شهر گرفته، اما مدرک کارشناسی ارشدش در رشته‌ی نویسندگی خلاق را از دانشگاه مینه‌سوتا دریافت کرده. از کتاب‌های اوست: «دوستان و گل‌ها»، «دروغ ممنوع، خوک‌ها!».

در بخشی از کتاب صوتی دوستان و گل‌ها می‌شنویم:

لیندزی از این حرف دوستش خیلی شوکه شده بود و با خودش فکر کرد که حالا بدون اون باید چی کار بکنه. دخترک بیچاره اصلاً نمی‌­تونست خودش رو لحظه­‌ای بدون جولیا تصور کنه و کنار اومدن با این موضوع واقعاً براش سخت بود.

مدتی گذشت تا اینکه بالاخره در یک روز دلگیر ماه اکتبر، خانواده‌­ی موفرفری وسایل خونه­‌شون رو توی کامیون اسباب­‌کشی گذاشتن و آماده‌­ی رفتن به خونه‌­ی جدیدشون شدن.

در همین لحظه لیندزی با ناراحتی به سراغ جولیا رفت تا برای آخرین بار ببیندش و باهاش خداحافظی کنه: “دلم برات خیلی تنگ می‌­شه جولیا.”
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۹ دقیقهدوستان و گل‌هاادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی دوستان و گل‌ها | جسیکا گاندرسن | آوارسا